«Книга рекордов Украины» *Чегаринская Екатерина* 21.07.2019 — 28.07.2019

????????????????????????????????????

Чегаринська Катерина Володимирівна, народилася 17 лютого 1979 року в м. Чорноморськ. Усе своє життя та діяльність пов»язує з цим містом.
Власник приватного закладу «Центр розвитку дитини «Софія», голова громадської організації «Гідність», депутат Чорноморської міської ради.
Завжди переймалася проблемами екології. Перша в місті впровадила роздільний збір пластику, папіру, склу, батарейок.
В 2014 році, аби звернути увагу суспільства до проблем роздільного сортування второсировини, започатковала флешмоб по місту «Принеси кришечку — збережи Планету!» . Мета — привернути увагу до проблеми пластику, який 200 років не розкладається у природі.. Згодом з цих кришечок було створено герб міста, який було зареєстровано як рекорд України – герб місті із 5202 різнокольорових кришечок від пластикових пляшок.

РЕКОРД
В Іллічівську знайти пластикову кришечку, яка би просто валялась на дорозі нереально. Діти вичистили все місто, збираючи кришечки для справи, за яку взялися разом із керівником місцевого центру розвитку дитини Катериною Чегаринською, яка й виступила ініціатором створення дивовижного панно.

До Дня міста діти виклали герб рідного Іллічівська із 5202 різнокольорових кришечок від пластикових пляшок. Якщо б цю кількість рівномірно розкидати по центру міста, то на кожному квадратному кілометрі валялося би по 200 кришечок! Мозаїка вийшла не лише оригінальною, а й екологічною, бо ж пластик не розкладається в ґрунті, в Україні він не переробляється, а при його спалюванні виділяються вкрай токсичні для людини речовини. Тож можна сказати, що в Іллічівську вдарили рекордом по пластикоголізму.