«Книга рекордов Украины» ***Михайлова София*** 14.07.2019 — 21.07.2019

Михайлова Софія_виступ на ювілейному концерті в ДМШ 14_2

Софія Михайлова народилась в музичній родині.
Творчі природні здібності спочатку вона проявила в цирковій студії ДМШ №14 імені Д. Кабалевського, де почала навчатися з 4х років, швидко опановуючи акробатику та еквілібр. Танцювати під музику почала в зразковому спортивно-сучасному ансамблі «Шанс», куди привели її батьки в 5 років, не покидаючи занять в цирковій студії. З 6ти років Софійці захотілося спробувати свої сили в художній гімнастиці в ансамблі «Візінова», де дівчинка одразу себе зарекомендувала як сильну солістку. Завжди наполеглива та старанна до занять Софія не стомлювалась від танців та акробатики, тому наступним її рішенням було — навчання спортивно-бальними танцями в клубі «Астра» за прикладом її старшого брата Івана.
Свій вільний час Софія проводила у тата на роботі в ЦДЮТ Солом’янського району міста Києва та в ДМШ №14 імені Д. Кабалевського, дивлячись, як він навчає дітей музиці. У віці 7 років виявила бажання серйозно віднестися до музики та почати професійно навчатися грати на саксофоні та фортепіано. Пізніше почала освоювати гру на інших інструментах.
На першому своєму сольному виступі на саксофоні на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України» стала володарем Гран-Прі у віці 7 років та 1 місяць.
На даний момент серед творчих досягнень та вмінь Софії:
• Занесення до Національного Реєстру Рекордів як виконавиця традиційного джазу на саксофоні з імпровізацією 11 лютого 2018 року у віці 7 років 5 місяців;
• Володар 5 ГРАН-ПРІ;
• Багатократний лауреат І премій;
• Учасник телевізійних проектів «Стосується кожного» на ТРК «ІНТЕР», «Новий день» на ТРК «ПРЯМИЙ», «День у Мегаполісі» на ТРК «Київ»;
• Учасник благодійного аукціону «Інтер дітям»;
• Переможець в І етапі Всеукраїнської премії «Диво-дитина» в номінації «Найдивовижніша дитина» в 2018 році;
• Фіналіст Всеукраїнської премії «Диво-дитина» в номінації «Найдивовижніша дитина» в 2019 році;
• Володіє грою та удосконалює свої вміння на саксофоні, фортепіано, тромбоні, мелодіці, барабанах, блокфлейті, скрипці, гітарі, поперечній флейті.