«Книга рекордов Украины» ***Хайленко Анна*** 23.06.2019 — 30.06.2019

hailenko

Працює молодшим менеджером проекту «Біоетика» у Благодійному Фонді «Щаслива лапа». Саме «Щаслива Лапа» стала організатором грандіозного рекорду – проведення Уроку Добра у всіх школах країни вподовж одного дня, а саме — 4 жовтня, у Міжнародний день захисту тварин. Ініціативу БФ «Щаслива Лапа» підтримали навчальні заклади з усіх (!) областей України, впродовж одного дня було проведено 6 542 уроки у 791 навчальному закладі.
Найголовніше у таких Уроках Добра – «достукатись» до серця кожної дитини, дати усвідомити важливість життя кожного безпритульного кота чи собаки.
Аня Хайленко упродовж 3 років роботи в Фонді взяла участь у проведенні більше 600 просвітницьких заходів, серед яких: «уроки добра» з учнями 1-11 класів; поїздки до притулків; розважально-виховні активності для дітей в літніх пришкільних таборах; всеукраїнські конкурси дитячих робіт; всеукраїнські благодійні акції; молодіжні форуми, фестивалі тощо. Також, у 2018 році вона стала співавтором методичного посібника «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», схваленого Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти».
Аня Хайленко цікаво та захоплююче проведе Уроки Добра і для дітей табору.