Руководитель «Национального Реестра Рекордов Украины» Лана Ветрова 30.06.2019 — 07.07.2019

IMG_0843

Вєтрова Лана

З 12 років розпочала друкуватися в районних, обласних та республіканських газетах, журналах. На творчий конкурс для вступу до Київського Державного Університету ім. Т.Г.Шевченка подала понад тисячу власних публікацій. Після здобуття журналістської освіти працювала радіо-журналістом у Національній Радіокомпанії України (НРКУ), репортером, автором та ведучою авторської туристичної радіопрограми «Чумацький шлях», ведучою прямих ефірів на радіо «Промінь». З 2011 року очолює Національний Реєстр Рекордів, який посідає лідируючу позицію у сфері реєстрації та популяризації українських та світових досягнень в Україні.

Відзначилася у підтримці зоозахисного руху в Україні. Активно бере участь в акціях та мітингах, направлених на захист тварин, організовує та фінансує допомогу притулкам тварин. Була активним учасником громадського руху з вимогою прийняття Закону України про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.

Керівник Національного Реєстру Рекордів може розповісти дітям про найдивовижніші рекорди, які вражають уяву. Особливо цікавий розділ «Дитячі рекорди», який постійно поповнюється новими досягненнями талановитих діток. Наймолодшій рекордсменці України всього… 1 рік і 3 місяці, і вона вже катається на роликових ковзанах!