Клуби та гуртки

Вибирайте собі заняття протягом дня до душі і за настроєм. Через розвага до пізнання, під таким девізом працюють клуби в нашому таборі.

Денний сон в таборі “ВМЕСТЕ” не передбачений насиченим розкладом, під час самого жаркого часу пропонуємо хлопцям клубну анімацію, яка працює за графіком. Юні відпочивальники можуть відвідувати як безкоштовні, так і платні клуби. Просимо заздалегідь визначитися з вибором занять і за кілька днів до від’їзду повідомити скільки дітей і які клуби будуть відвідувати. Це зроблено для зручності хлопців і підготовці до роботи клубів. Просимо заздалегідь визначитися з платними клубами, які будуть відвідувати хлопці і повідомити кількість місць нашим менеджерам, так як кількість місць обмежена!

ГРАФІК ГУРТКІВ І КЛУБІВ У ТАБОРІ ВМЕСТЕ НА СЕЗОН 2019

БЕЗКОШТОВНІ КЛУБИ:

 1. КЛУБ “ІГРОТЕКА” (настільні ігри та розваги). Відкрито з 14.00 до 16.30 ЩОДЕННО;
 2. КЛУБ “МАФІЯ” (одна з найпопулярніших ігор). Відкрито з 14.00 до 16.30 ЩОДЕННО;
 3. Клуб ФОТО (робота з фотоапаратом, ведення фото блогів, фото виставка) Працює по парних днях, для всіх бажаючих з 14.00 до 15.30. Для роботи в клубі просимо взяти з собою в табір будь фотоапарат.
 4. КЛУБ ЧАРИВНИКIВ (школа юних фокусників). Працює щодня з 14.30 до 15.30 для старших, з 15.30 до 16.30 для молодших (хлопців до 11 років);
 5. ТАНЦЮВАЛЬНИЙ клуб – Працює за графіком 4 рази на тиждень. З 16.00 до 17.00;
 6. ТВОРЧИЙ клуб – працює щодня з 14.00 до 16.30;
 7. СПОРТИВНИЙ клуб – працює щодня з 16.30 до 18.30. Спортивні ігри та змагання;
 8. АКВА АЕРОБІКА – працює щодня з 16.30 до 17.00. Проводиться в басейні;
 9. ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛУБ – працює щодня з 14.30 до 16.30

КЛУБИ ЗА ДОДАТКОВУ ОПЛАТУ:

 1. КІНО КЛУБ – платно (зйомки в дитячому комедійному серіалі з показом на великому екрані і прем’єрою в табірному кінотеатрі в кінці зміни). З 14.00 до 16.00 зйомки. Вартість – 15 євро за 3 відвідування і зйомки.
 2. ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КЛУБ (акторська майстерність, сценічна мова, робота в кадрі в програмі “недорослість новини” в якості ведучого, з показом на великому екрані) Вартість – 15 євро за одну зйомку і індивідуальні заняття;
 3. КЛУБ ЮНИХ кулінарії – працює по непарних днях в ресторані табору. Хлопці зможуть не тільки дізнатися секрети приготування страв від нашого шеф – кухаря, а й зможуть самі їх приготувати і спробувати. Час роботи – 15.30 – 16.30. Вартість відвідування 3-х майстер класів – 10 євро.
 4. КЛУБ 3D ДИЗАЙНУ – сувенір, який ти можеш зробити власноруч, за допомогою унікальної 3D ручки. Проводиться 1 раз в 3 дня по додатковому розкладом. Вартість заняття – 4євро (оплата тільки за матеріали, сувенір забирається в подарунок).

 

ТАК САМО МИ ПРОПОНУЄМО ВІДВІДАТИ ОДНУ З НАШИХ КВЕСТ КОМНАТ, В Яких за 1 годину хлопцям потрібно знайти вихід і вирішити безліч захоплюючих завдань. Вартість відвідування кімнати 4 євро.

 

НОВИНКА 2019 року – ЛАЗЕРНИЙ ТІР. Перевірити свою влучність, удачу ВИ ЗМОЖЕТЕ ВІДВІДАВШИ НАШЕ НОВЕ РОЗВАГУ! Вартість 2 євро!

 

У річному творчому таборі Разом в доброзичливій Болгарії, створені всі умови для дітей для їх затишного та безпечного проживання, активного відпочинку та пізнавальної діяльності. Дивовижна природа, свіже морське повітря, захоплюючі заняття, які кожен зможе вибрати виходячи зі своїх інтересів, доброзичливі і дбайливі вожаті все це зробить відпочинок Ваших дітей емоційно

[Su_spoiler title = Клуб чарівників style = fancy] Клуб чарівників для тих, хто сам бажає стати фокусником і вступити на шлях ілюзійного мистецтва, навчитися фокусів і трюків, дізнатися секрети фокусів як простих для виконання так і секрети фокусів світового рівня, приїхавши додому здивувати друзів і рідних, а в кінці зміни вийти на сцену зі своїм власним номером.


 

-І ще – скромна … А ну-ка скажи: а з феями ти знайома? У всі справжні принцес неодмінно повинні бути феї подружки. Вони (феї в сенсі) повинні принцес рятувати у важких ситуаціях, виконувати їх бажання.

– Поки фей – подружок у мене немає, але я найближчим часом готуюся виправити цей недолік

– Цікаво, це яким же чином?

– Дуже просто: сьогодні в таборі «Разом» зустрічаються справжні чарівники. Невже ніхто з них не погодиться стати моєю подружкою !?

– Так що ж ми стоїмо, побігли! Я теж хочу фею- подружку

Коли я збиралася на цю чарівну зустріч, я думала, що це буде щось схоже на Вальпургієву ніч, тільки для добрих чарівників і чарівниць. А виявилося, що це не просто зустріч, а фестиваль чудес. І приїхали в цьому році на нього тільки дядечки, і взагалі жодної тітоньки. Правда все маги – чарівники ООООчень талановиті. Вони такі чудеса творили, що ні в казці сказати, ні пером описати.

Один – примудрявся кільця протягувати одне в інше,

Інший -легко як від дитячих іграшок звільнявся від наручників

Третій – взагалі керував і вогнем і водою. При цьому те вода міняла колір, то з неї з’являвся зовсім сухий кольоровий порошок, я так і чекала, що при відблисках полум’я ось-ось із золотої капелюхи з’явиться кролик

А одного чарівника ми дізналися, ми його по телевізору бачили. Цікаво, таємничий Макс такий високий тому що чарівник, або чарівник бо такий високий

Дядько чарівник, я теж хочу бути високою, ти мене заколдуешь

Всі ці чудеса так нас захопили що ми забули про свою головну мету знайти подружку, хоча тепер правильно сказати одного. Правди заради не можемо не згадати про те, що у кожного з сьогоднішніх героїв фанаток вже предостатньо

 1. Ура! У нас все вийшло! Ми подружилися з тими, хто вміє робити справжні чудеса!
 2. Звичайно ось той симпатичний дядечко навряд чи погодиться називатися феєю, носити шіньени і креноліни, а ще розмахувати чарівною паличкою, але він такий милий, що ці маленькі недоліки я йому, так і бути, прощу!

Спеціально для сайту «Вместе»

Катя Давиденко, Поліна Полторан

Spoiler title

Протягом табірної зміни на великому екрані табору, а так само в нашій групі «Фейсбук», а так само з вересня в ефірі 27 ТК, транслюються програми про життя табору. Дитина може стати телеведучим наших спеціальних сюжетів, індивідуальна робота з редактором і звукорежисером.

А також взяти участь в зйомках справжнього кіно.


 

Амаль, коли я на тебе дивлюся, мені хочеться присвятити тобі вірші!

-Мені багато присвячують вірші … Ти мене не здивував

-Ну, тоді я б тебе спробував намалювати …

-Мій портрет вже прикрашає картинну галерею району, запізнився

-Ну тоді може ти мені дозволиш хоча б говорити тобі компліменти?

-Добре, говори. Тільки врахуй ти будеш … .тисяча двісті тридцять шостим. Тому спробуй же не бути банальним

-Не бути банальним? … Ти вся як сніг

-Така ж святкове?

-Ні така ж холодна

А ще, твої очі – вони як у зайчика

-Такі ж милі

-Ні, косять чуть чуть. саму крапельку

-І губи як горизонт на море

-Такі ж романтичні?

Такі ж довгі і тонкі … Коли злишся. Ось-ось, зараз дуже схожі. Ну що, я тебе здивував?

-А ще, у мене рука важка. (Б’є книжкою по голові, Макс падає)

-Я тебе просто на кастинг хотів запросити «Кумедна та прикольні» Ти така талановита. Тебе обов’язково візьмуть

Так, ми готові повідомити вам про сенсацію: на території таланту і чарівності в творчому таборі «Разом» – об’являетя грандіозний кастинг на виявлення хлопців, що володіють акторськими даними та потужною харизмою. У нас буде зніматися «Єралаш». А В «Ералаш», якщо хто не пам’ятає, головні в кадрі – діти! Все, що відбувалося прямо на наших очах нагадувало серйозний дорослий іспит. Строгий (хоча очі дуже добрі,) учитель і переживають, (мнеться краватку). але досить переконливі здобувачі. Від них вимагається – то всього прочитати байку, або розіграти якусь ситуацію. Взагалі-то справжні таланти видно здалеку (дівчинка з грудьми). А чи чули ви такий вислів; справжній талант талановита в чому – близький друг студії «Разом» маг і чарівник, учасник фестивалю «тврім чудеса разом» Валера Тимченко блискуче продемонстрував істинність цього вислову на кастингу, і на наш погляд був одним з кращих.

А ще тут на кастингу я зустріла зірку серіалу «Зміна» і програми «Велика різниця» та інших фільмів і програм Костю Чернокрилюка. Костя, ти теж береш участь в кастингу?

Кастинг тим часом набирав свої оберти, іноді переривався на наради журі. Хтось йшов засмученим, а хто то був удостоєний і оплесків учасників і похвали, причому іноді похвали виявлялися досить емоційно (дядько Аделінку піднімає) \

Так якими ж нереальними якостями повинен володіти дитина, щоб потрапити в Єралаш Вячелав Поляков керівник студії кіно і телебачення

Талантів чекають великі екрани,

А ми чекаємо нових новин, щоб розповісти про них вам. Головне, щоб ніхто не постраждав.

Амалія Манукян Максим Іващенко

спеціально для сайту табору «Вместе»

 

Ми по праву вважаємося одним з найкращих таборів в Болгарії.

Провівши саме запам’ятовуються ЛІТО З НАМИ ВМЕСТЕ