ЛІТНІЙ ТАБІР У БОЛГАРІЇ!

Туристичний оператор «КОНТУР» (м Дніпро), «НОТА ТРЕВЕЛ» (Болгарія) представляють унікальний, який не має аналогів за кордоном, проект в БОЛГАРІЇ -Перший український фестивальний ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ творчий комплекс «ВМЕСТЕ», що розкинувся в одному з найкрасивіших заповідних куточків – курортної зоні Кітен, на березі Чорного моря.

Табір відкрив свої двері для юних відпочивальників у 2013 році після капітального ремонту. У 2015 – 2017 роках наш табір був визнаний кращим Українським проектом в Болгарії! А в 2018 році ми увійшли в Національну Книгу рекордів України, як найбільший Український комплекс в Болгарії, зібравши понад 7000 дітей та провівши на своїй території 15 найбільших фестивалів!

У 2019 всі путівки були продані ще за 5 місяців до початку сезону, а учасниками 18 фестивалів стали майже 10 000 дітей з різних куточків України, а так само найяскравіші представники Українського шоу бізнесу.

У 2020 році ми відкриваємо нові 2 корпусу “Кіпарисний” і “Лазурний”, а найяскравіших фестивалів стане в 2 рази більше! Чекаємо найбільш творчих хлопців та дівчаток на найяскравіше літо!

 

Пропонуємо Вам ознайомитися з відео відгуками керівників колективів, які у нас побували влітку 2019, а так само з тим, як у нас проходять творчі зміни (скопіюйте в браузер і дивіться):

www.vmeste-camp.com/novosti/lager-vmeste-otzyvy/

ВЛІТКУ 2020 РОКУ У НАС ПРОЙДЕ 25 ТВОРЧИХ ПРОЕКТІВ ТА НАЙБІЛЬШ ЯСКРАВИХ ФЕСТИВАЛІВ ВІД КРАЩИХ ОРГАНІЗАТОРІВ УКРАЇНИ !!! Вибирайте будь-І ПРИЇЖДЖАЙТЕ, НЕ пошкодуєте!

Територія в Болгарії потопає в достатку зелені вікових дерев, чисте морське повітря і прекрасні пейзажі, затишні і сучасні номери, захоплююча анімаційна програма, безліч гуртків і спортивних секцій, кращий на болгарському узбережжі пляж. Розміщення дітей в готелях табору «ЛІСОВИЙ (стандарт)», «МОРСЬКИЙ (vip)» і «ДОМ Кітен (для батьків і сімей)»

7 причин для оздоровлення та відпочинку дітей в таборі «ВМЕСТЕ»:

  1. Свобода вибору (дитина сам вибирає заняття для відпочинку, в нашому таборі ніхто не нав’язує і не змушує юного відпочиваючого);

  2. Зручність і комфорт (діти проживають в комфортних умовах по 3 людини в номері з усіма зручностями, на свою велику закритій території є все необхідне для повноцінного відпочинку майданчики, ігрові зони, басейн з лежаками і парасольками. Тільки у нашого табору в Кітені своя обладнана пляжна лінія з парасольками, туалетом і кафе, закрита для сторонніх, зі своїми рятувальниками);
  3. Розваги і творчість non stop (в нашому таборі немає ні хвилини вільного часу: безліч ексклюзивних клубів, занять, шоу, постійні тілі і кіно зйомки, екскурсії, все це забезпечить дитині яскравий відпочинок);

  4. Через розваги до пізнання (ми не тільки відпочиваємо, а й проводимо з хлопцями майстер класи, творчі зустрічі, психологічні ток шоу, розмовляємо про добре і вічне);
  5. Фортеця тіла міцність духу (щоденні спортивні змагання та турніри, ранкові пробіжки і аквааеробіка забезпечать для дитини заряд бадьорості та оптимізму);

  6. Безпека понад усе (закрита територія, власна пляжна зона з рятувальниками, спокійна обстановка на курорті забезпечать повноцінний відпочинок не тільки для дитини в таборі, але і для батьків вдома);

  7. Оздоровлення і чисте повітря (наш табір знаходиться в природному національному заповіднику, з безліччю хвойних і листяних дерев, на березі Чорного моря, з одним з найчистіших пляжів в Болгарії).

Ми ВАС ще не переконали? Тоді пропонуємо Вам відправитися на екскурсію по нашому сайту і докладніше ознайомитися з життям і роботою табору «ВМЕСТЕ»!

ЧЕКАЄМО РЕБЯТ з нетерпінням ВЛІТКУ 2019 року в БОЛГАРІЇ !!!