ЛІТНІЙ ТАБІР У БОЛГАРІЇ!

10 сезон з 01.06. Чекаємо вас влітку 2022 року!

Увага всім нашим постійним та новим клієнтам!!!

З 1.03 по 31.05 2022 року ми прийняли понад 800 біженців з усієї України за програмою “тимчасове перебування”. Ми дякуємо всім, хто був з нами разом!

Комплекс “Разом” відкриває літній, ювілейний 10 сезон з 1.06.2022.

У зв’язку зі ситуацією, що склалася в нашій улюбленій країні, керівництво комплексу та Болгарські власники готелів, на базі яких, ось уже 10 років працює наш табір, прийняли рішення – цього року встановити спеціальні тарифи та новий графік заїздів!

Заїзди до нашого комплексу можливі тепер на 2 та 4 тижні і ми приймаємо у всі корпуси не лише дітей, а й дорослих (за дитячим тарифом). Дати заїздів: 1.06, 15.06, 29.06, 13.07 і т.д. За середами 1 раз на 2 тижні! Тарифи на проживання у таборі зменшено більш ніж на 50%!

Нові дитячі майданчики, нове футбольне поле, релакс зони з новими вуличними меблями та садовими гойдалками, тенісні столи, батути та дитячі гойдалки ми, як і обіцяли, придбали до нового сезону для Вас!

Унікальна, не має аналогів, анімаційна програма, дитячий садок, клуб для підлітків та клуб для мам, пляжна, спортивна та шоу анімація, кінотеатр та багато іншого, не дадуть нудьгувати Вам та Вашим діткам!

Ми дуже хочемо, щоб ви змогли поправити свої нерви, оздоровити дітей та переключитися від страшної ситуації, яка відбувається у нашій Батьківщині та гарантуємо, що зробимо все для цього можливе!

До швидкої зустрічі у Болгарії, Слава Україні! Найшвидшої Перемоги!

Пропонуємо Вам ознайомитися з відео відгуками керівників колективів, які у нас побували влітку 2021, а так само з тим, як у нас проходять творчі зміни (переходьте за посиланням і дивіться):

НАШІ ВІДГУКИ 2021

Територія в Болгарії потопає в достатку зелені вікових дерев, чисте морське повітря і прекрасні пейзажі, затишні і сучасні номери, захоплююча анімаційна програма, безліч гуртків і спортивних секцій, кращий на болгарському узбережжі пляж. Розміщення дітей в готелях табору «ЛІСОВИЙ (стандарт)», «МОРСЬКИЙ (vip)» і «ДОМ Кітен (для батьків і сімей)»

7 причин для оздоровлення та відпочинку дітей в таборі «ВМЕСТЕ»:

  1. Свобода вибору (дитина сам вибирає заняття для відпочинку, в нашому таборі ніхто не нав’язує і не змушує юного відпочиваючого);

  2. Зручність і комфорт (діти проживають в комфортних умовах по 3 людини в номері з усіма зручностями, на свою велику закритій території є все необхідне для повноцінного відпочинку майданчики, ігрові зони, басейн з лежаками і парасольками. Тільки у нашого табору в Кітені своя обладнана пляжна лінія з парасольками, туалетом і кафе, закрита для сторонніх, зі своїми рятувальниками);
  3. Розваги і творчість non stop (в нашому таборі немає ні хвилини вільного часу: безліч ексклюзивних клубів, занять, шоу, постійні тілі і кіно зйомки, екскурсії, все це забезпечить дитині яскравий відпочинок);

  4. Через розваги до пізнання (ми не тільки відпочиваємо, а й проводимо з хлопцями майстер класи, творчі зустрічі, психологічні ток шоу, розмовляємо про добре і вічне);
  5. Фортеця тіла міцність духу (щоденні спортивні змагання та турніри, ранкові пробіжки і аквааеробіка забезпечать для дитини заряд бадьорості та оптимізму);

  6. Безпека понад усе (закрита територія, власна пляжна зона з рятувальниками, спокійна обстановка на курорті забезпечать повноцінний відпочинок не тільки для дитини в таборі, але і для батьків вдома);

  7. Оздоровлення і чисте повітря (наш табір знаходиться в природному національному заповіднику, з безліччю хвойних і листяних дерев, на березі Чорного моря, з одним з найчистіших пляжів в Болгарії).

Ми ВАС ще не переконали? Тоді пропонуємо Вам відправитися на екскурсію по нашому сайту і докладніше ознайомитися з життям і роботою табору «ВМЕСТЕ»!

ЧЕКАЄМО РЕБЯТ з нетерпінням ВЛІТКУ 2022 року в БОЛГАРІЇ !!!