Розваги за територією

Місто Кітен подарує Вам масу розваг і яскравих емоцій.

ССучасне місто Кітен розташований на місці колишніх поселень древніх фракійців, які жили тут в 5 столітті до н. е. Пізніше тут була споруджена оборонна фортеця Урдовіза і невелике поселення. Руїни фортеці збереглися до цих пір. З цією місцевістю і фортецею Урдовіза пов’язана одна давня легенда.

Розповідають, що за старих часів жила тут болгарська дівчина Стана Урдовізская, яка втекла з гарему турецького султана. Султан, вражений сміливістю і рішучістю дівчини, оголосив, що звільнить стільки захопленої землі, скільки вона зможе об’їхати за день на своєму коні. Після цілого дня божевільної скачки кінь впав замертво на одному з узбереж. Це місце з тих пір зветься Атліман – «затока коня». А землі, навколо називаються Хасекіята, що в перекладі означає «вільні від податків».

У Кітені є, що подивитися. На південному заході міста знаходиться горбиста місцевість Странджа-Планина. У давнину тут розташовувався один із центрів розвитку культури Фракийцев, а зараз особливо примітними є селища з елементами Болгарського відродження в архітектурі: це села Бришлян, Бродилово, Стоилова і Граматиково. Цікаво відвідати унікальний заповідник Раптом, помилуватися незвичайними водяними ліліями і відомої природною пам’яткою, Левиної Головою, скельним утворенням, химерної форми.

Безліч магазинчиків, де хлопці зможуть вибрати сувеніри на будь-який смак, місяць – парк, кращий на півдні Болгарії клуб “Зангодор”, а так само подорожі на наших нових електромобілях по всьому курорту чекають хлопців у наймальовничішому курорті Кітен.