Медицина

Медичний контроль в таборі здійснюється двома докторами з Болгарії і з України, які проживають в нашому таборі. Доктора табору – це фахівці з повним набором необхідних медикаментів. Для екстрених випадків у таборі постійно чергує машина, яка доставить хворого в клініку м Приморсько, з якої у табору “ВМЕСТЕ” укладено договір на обслуговування.
З метою профілактики захворювань доктор оглядає кожну дитину, дає висновок про його самопочуття і можливості відвідування занять, пляжу і екскурсій, надає необхідну медичну допомогу. Крім цього, доктор займається питаннями дотримання гігієни, режиму дня і купання в морі.
Дитина, що має скарги на нездужання, повинен негайно повідомити про них своїм загоновим педагогам, після чого він буде показаний лікаря, оглянутий, і йому буде призначено лікування. Пункт прийому хворих дітей в медичному комплексі табору рецепція. Разом з путівкою в табір купується обов’язковий страховий поліс, який покриває всі витрати, пов’язані з наданням медичної допомоги.
Просимо звернути увагу!
Перед виїздом в табір слід надати вихователю або супроводжуючому педагогу – довідку з лікувального закладу про стан здоров’я (форма 079 / У).
Всі діти після прибуття в табір «Разом» проходять обов’язковий медичний огляд. Діти з протипоказаннями за станом здоров’я (Наказу МОЗ України № 4 від 12.01.2009 р), а також не мають повністю оформленої медичної карти в табір не приймаються.