Харчування

Харчування в таборі «ВМЕСТЕ» Здійснюється в двох ресторанах табору. Харчування для батьків в готельному ресторані “КАТІ” (покращене) і в ресторані Творчого будинку “Кітен” (економ).

Ми раді повідомити Вам, що цього літа наш комплекс “ВМЕСТЕ” знову буде співпрацювати з переможцем кулінарного шоу “МастерШеф 5” на каналі СТБ (2015), випускником школи Le Cordon Bleu, автором проекту зі зміни шкільного харчування Cult Food, автором проекту зі зміни кулінарної освіти в КРГ НУХТ, кулінарним експертом, провідним телевізійних проектів каналів “СТБ”, “Перший”, “1 + 1” Євгеном Клопотенко.
ЗОВСІМ недавно Євген створив новий рецептурний збірник для дітей, рецептами з якого ми і воспользуеемся для приготування страв нашим юним відпочивальникам ВЛІТКУ 2019 року.
НАГАДАЄМО, ЩО харчування в таборі проходить у форматі “шведська лінія” і по 7-ми денного меню, що включає в себе страви 7-ми країн світу. ТАК САМО ЄВГЕН побував у нас В ГОСТЯХ У ЛИПНІ І ПОДІЛИТЬСЯ своїми кулінарними СЕКРЕТАМИ І ПРОВЕДЕ НЕВЕРОЯТНОЕ КУЛІНАРНЕ ШОУ. ЗАПРОШУЄМО всіх в комплекс “Разом”, ВЛІТКУ 2019 року, в дивовижний світ кулінарного мистецтва!

Картинки по запросу фото Женя Клопотенко

Покращене харчування Шведська лінія в ресторані Морський. Для тих, хто проживає в корпусі МОРСЬКИЙ. У меню присутні страви знайомі й улюблені хлопцям. Напої компоти, морси, чай, какао. Один раз в декілька днів морозиво і попкорн. Великий вибір овочів і фруктів. У ресторані представлений широкий вибір десертів і фруктів.

PyfZfuXkqew

aSZeJl7AppsСтандартне харчування, для проживаючих в корпусі ЛІСОВИЙ здійснюється в Болгарської Національної їдальнею. Напої розчинні соки, чай. Вибір страв так само по типу шведська лінія із запропонованих страв, згідно тематичного дня.

QhcUfwCa2d8-858u5_ZlAM

В обох ресторанах харчування «шведська лінія» + полуденок. Харчування в таборі «Разом» по дитячому меню, обслуговування офіціантами.

Y_70EAdbhrc

BZz4qT6-KG8 ТІЛЬКИ В ТАБОРІ ВМЕСТЕ Пропонується СПЕЦІАЛЬНА МЕНЮ, а ХАРЧУВАННЯ ЗДІЙСНЮЄ УКРАЇНСЬКА КОМАНДА ПОВАРОВ!

КОЖЕН ДЕНЬ, на флагштоку ТАБОРУ, МИ піднімати прапори ТОЙ КРАЇНИ, В ЯКУ РУШАЄМО В ПОДОРОЖ і ПРОТЯГОМ ДНЯ РЕБЯТ ЧЕКАЄ КУХНЯ ОДНІЄЮ З 7 КРАЇН: УКРАЇНИ, БОЛГАРІЇ, ГРЕЦІЇ, ГРУЗІЇ, ІТАЛІЇ, ФРАНЦІЇ, КИТАЮ! Покращене харчування в ресторані Морський і стандартне в ресторані Лісовий

Картинки по запросу фото флаги мира

5u-bEC3l-lc

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ НА ТЕ, ЩО МИ ПОВНІСТЮ контролюючи ПРОЦЕС ЗАКУПІВЛІ ПРОДУКТІВ, ми замовляємо ПРОДУКТИ ЛИШЕ у перевірених постачальників! ХАРЧУВАННЯ У ТАБОРІ РАЗОМ ПОЗА КОНКУРЕНЦІЇ !!!

ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ БАТЬКІВ:

Для батьків, які проживають в приватних готелях, ми пропонуємо покращене харчування по замовленому меню в одному їх ресторанів курорту, що знаходяться поблизу від готелю проживання. Вибір з 6 видів сніданку (англійська, європейський, український, болгарський, дитячий, французька), вибір з 2-3 основних страв на обід і вечерю, в харчування так само включено болгарське вино або ракія.

1.151.21 1.24 

 

ДЛЯ БАТЬКІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ В ТВОРЧОМУ БУДИНКУ Кітен харчування здійснюється в ресторані Болгарської кухні готелю, 3х разове харчування економ. В меню страви Болгарської кухні.

1.10

1.12