Проживання

Дитячий телевізійний творчий табір ВМЕСТЕ пропонує 2 варіанти розміщення для дітей:

Наш комплекс знаходиться в мальовничому заповіднику в 200 метрах від власного пляжу, на фото нижче корпус Морський. Праворуч від нього видніється корпус Лісовий.

1.1

ТАБІР ВМЕСТЕ 3 * (КОРПУС ЛІСОВИЙ)

czD7QsQgfMQ

 

Капітальний Ремонт номерного фонду 2014 рік. Ремонт холів 2017, 2018 рік. Косметичний ремонт номерів 2019 рік.

В кожному номері: телевізор, приліжкові тумбочки, душ, туалет, балкон з видом на парк, індивідуальний кондиціонер. Розміщення по 3 людини в номері.

Харчування дітей проживають в корпусі Лісовий здійснюється в ресторані Лісовий

ТАБІР ВМЕСТЕ 3 * + (КОРПУС МОРСЬКИЙ)

HKtEzAzUwxI (1)

Відмінність розміщення в ремонті корпусу і номерного фонду, який був виконаний в 2016 році, а так само в покращеному харчуванні в новому Українському ресторані, ремонт якого здійснено в 2017 році. Ремонт номерів 2021 рік. Проживання дітей по 3 людини, з усіма зручностями. Харчування дітей здійснюється в ресторані Морський.

В кожному номері: плазмовий телевізор, приліжкові тумбочки, душ, туалет, балкон з видом на парк, басейн. індивідуальний кондиціонер. Розміщення по 3 людини в номері. Нове постільна білизна.


ТАБІР “ВМЕСТЕ” 3 * + (КОРПУСЛАЗУРНИЙ)


ТАБІР “ВМЕСТЕ” 3 * + (КОРПУСКИПАРИСНИЙ)


АНIМАЦIЙНА
, ФЕСТИВАЛЬНА ПРОГРАМА ЄДИНА ДЛЯ ВСІХ ВАРІАНТІВ РОЗМІЩЕННЯ! ОБИДВА КОРПУСУ ЗНАХОДЯТЬСЯ ПОРУЧ, НА ВІДСТАНІ 10 метрів один від одного.

FctBu1xQaWw

hCbgNWDmvgQ

 

ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ БАТЬКІВ так само ПРОПОНУЄМО 2 ВАРІАНТИ РОЗМІЩЕННЯ:

 ЕКОНОМНИЙ ВАРІАНТ !!! ПРОЖИВАННЯ В ТВОРЧОМУ БУДИНКУ Кітен (20 метрів від центрального входу в табір). Попереджаємо, цей варіант размiщення дуже ПРОСТИЙ!

Номери категорії Економ в кожному номері: душ, туалет, телевізор, холодильник, стіл, приліжкові тумби. Чудовий вид на місто або заповідник. Харчування проживають здійснюється в ресторані комплексу. Просте харчування економ 3 рази в день.

Китен-двор Рецепция

Китен-стая 

ПОЛIПШЕНЕ ПРОЖИВАННЯ для батьків ПРОПОНУЄМО В ПРИВАТНИХ АПАРТАМЕНТАХ, що знаходяться в 50 100 метрах від входу в табір, це наші гостьові будинки: Бьютi, Морська зірка, Лагуна та ін.

Проживання дітей і батьків по 2, 3, 4 людини в номерах, які відповідають категорії 3 * здійснюється в гостьових будинках, що знаходяться поруч з комплексом. Батьки, які проживають в наших готелях мають браслет, який дозволяє входити на територію комплексу!

1.19

 

В кожному номері: До послуг хлопців і батьків номери з кондиціонером і безкоштовним WiFi. Всі номери оснащені холодильником і телевізором з кабельними каналами. Ванні кімнати обладнані душем і укомплектовані безкоштовними туалетнокосметичними приладдям.

Крім того, у вашому розпорядженні власний балкон. Від гостьових будинків приблизно 50 метрів до табору!

Картинки по запросу гостевой дом  морска звезда китен

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу гостевой дом  морска звезда китен

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу гостевой дом  морска звезда китен

Харчування батьків здійснюється в готельному ресторані КАТІ, розташованому в 20 метрах від гостьового будинку. ДЛЯ БАТЬКІВ, які проживають в готелях вхід на територію табору Разом дозволений тільки на вечірні шоу програми, атак ж на час проведення фестивалю. На пляжі батьки можуть спілкуватися зі своїми дітьми в будь-який час в спеціально відведеній зоні.

Керівники проживають на території табору з хлопцями!

КОМАНДА КОМПЛЕКСУ ВМЕСТЕ БАЖАЄ ВСІМ САМОГО ЯСКРАВОГО ФЕСТИВАЛЬНОГО ЛІТА, ЧЕКАЄМО !!!