Команда табору “ВМЕСТЕ” в Буковелі з 95 кварталом

Хочемо поділитися новиною! Анімаційна програма табору РАЗОМ була обрана для проведення дитячих шоу та розваг IX фестивалю з 95 Кварталом Скрізь добре, а вдома краще!», Який пройшов в Буковелі з 1 по 8 травня 2015 року.

За участю: Наталії Могилевської, Потапа і НАСТИ, Влада Ями, Василя Вірастюка, Олександра Михайличенко і багатьох інших.

Організатори фестивалю: туристична компанія Сита і студія Квартал 95

dsc00004-200x300

Хочемо поділитися новиною! Анімаційна програма табору “ВМЕСТЕ” була обрана для проведення дитячих шоу та розваг IX фестивалю з 95 Кварталом “Скрізь добре, а вдома краще!», Який пройде в Буковелі з 1 по 8 травня 2015 року.

За участю: Наталії Могилевської, Потапа і НАСТИ, Влада Ями, Василя Вірастюка, Олександра Михайличенко і багатьох інших.

Організатори фестивалю: туристична компанія “Сита” і студія “Квартал 95”

АНІМАЦІЙНЕ ШОУ “ВМЕСТЕ” представить найкращі традиції нашого табору: Чарівний клуб за участю таємничий МАКСА, танцювального шоу нашого друга ДЕНИСА МІРГОЯЗОВА, незвичайно веселі цікавій ігровій від наших аніматорів Діми і Олени, телевізійний клуб від неповторною Наталія Юріївна, клуб операторського мистецтва від ОЛЕГА і фото клуб від ОЛЕКСІЯ. І ВСЕ ЦЕ за участю і під безпосереднім контролем директора табору “РАЗОМ” – Олександра Михайловича!

Не турбуйтеся, якщо ти не вирушаєш з нами в БУКОВЕЛЬ, адже з кращою дитячою анімаційної командою України ти обов’язково зустрінемося ЦЬОГО ЛІТА В ТАБОРІ “ВМЕСТЕ” !!!

 

1391l

Подробнее…