ЛАЗЕРТАГ НОВА РОЗВАГА ВЛІТКУ 2019

Лазертаг цікава, захоплююча, високотехнологічна військовоспортивна гра, яка відбувається в реальному часі тепер в таборі “ВМЕСТЕ”

 

    • екстремальний вид спорту, що дає досить адреналіну, і одночасно найменш травматичний. Ви граєте без остраху попадання в тіло або голову різних «куль», кульок фарби і ін. Тому, що даний вид бою бесконтакт. В ігровому бою застосовується спеціальна зброя і устаткування, найбільш наближене до реального зовні, але стріляє інфрачервоними (ІЧ) променями, які вловлюють сенсори, встановлені на противника. Тому немає необхідності надягати на себе різну амуніцію, захисні костюми, важкі «обладунки», маски і шоломи. Це дає наступне перевагу: рух і навантаження гравець вибирає сам і не перевтомлюватися від тягання важких предметів.

 

    • лазерний бій командна гра. Тут досягають успіху люди з розвиненим командним чуттям, організаторськими здібностями, що володіють навичками тактики і стратегії, фізично гідні. Ви можете розвинути в собі ці якості, спираючись на цю гру.

 

    • регулюючи навантаження, ви худнете і отримуєте задоволення. А якщо ви не любите активний рух, тоді ваш «коник» засідка. Ви отримаєте снайперську гвинтівку і свою порцію екстриму, перебуваючи на одному місці.

 

    • Ви отримуєте здоров’я і задоволення одночасно. Лазертаг це чудовий вид активного відпочинку, який допомагає зняти стрес, відволіктися від буденних турбот і поринути в світ бойових дій, де небезпека підстерігає за кожним кутом, це гідне дозвілля для самих різних людей: підлітків, дівчат, сімейних пар, суперменів і «ботаніків ».