ЛІТО 2016 СТАНЕ ФЕСТИВАЛЬНИМ!!!

ЗАПРОШУЄМО ВАС В КРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ КОМПЛЕКС в БОЛГАРІЇ – “ВМЕСТЕ” на літо 2016

Шановні батьки, дорогі діти, колеги!

Канікули в Болгарії можуть стати для школярів і малюків воістину яскравим враженням, якщо тільки правильно підібрати курорт. Болгарія для Українців влітку з дітьми – це, перш за все, ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ і КРАЩИЙ КУРОРТНИЙ КОМПЛЕКС “ВМЕСТЕ”, розташований в чудовому болгарському місті Кітен на узбережжі Чорного моря!

Літо для багатьох людей має набагато більше значення, ніж інші пори року. Особливо це стосується школярів і їх мам з татами. Перші прагнуть в найдовші канікули відпочити від “наук” (з цими нескінченними уроками, домашніми завданнями, рефератами, контрольними і т. п.), А другі – доступними способами оздоровити своїх чад. Більшість хлопчиків і дівчаток у позашкільний час відвідують різні танцювальні та вокальні колективи і саме влітку проходять безліч фестивалів і конкурсів, на яких хлопці можуть продемонструвати те, чому вони навчилися за навчальний рік!

МИ ПРОПОНУЄМО УНІКАЛЬНУ МОЖЛИВІСТЬ ПОЄДНАТИ УЧАСТЬ У яскравому ФЕСТИВАЛІ І ПРОВЕСТИ НЕЗАБУТНЄ ЛІТО з НАЙБІЛЬШОЇ ЯСКРАВОЮ анімаційної команди в УНІКАЛЬНОМУ ПРИРОДНОМУ ЗАПОВІДНИКУ, розташоване на самому півдні БОЛГАРІЇ!

В СЕЗОНІ літа 2016 в НАШОМУ КОМПЛЕКСІ ВІДБУДУТЬСЯ НАСТУПНІ ФЕСТИВАЛЬНІ ЗАЇЗДИ:

1. 12.06-19.06 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «Зоряний БРИЗ” (організатори – “ЄВРОПЕЙСЬКА МОЛОДІЖНА ЛІГА”).

2. 12.06 – 26.06 багатожанрова Фестиваль “Калейдоскоп талантів” організатори – Благодійний фонд, центр всебічного розвитку “АРТЛЬОРН”

3. 19.06 – 26.06 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ МИСТЕЦТВ «Зоряний ПРИБОЙ” (організатор – ТОВ “Співограй”)

4. 26.06 – 3.07 ФЕСТИВАЛЬ ТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА “SUNNY SMILE” (Організатор агентство “MUSIC STAR”)

5. 3.07 – 17.07 Міжнародний телевізійний фестиваль.
«Кришталева Роза» (ОРГАНІЗАТОРИ: Міжнародний фестивальний агентство «Color life» (Чехія, Прага)
Харківська обласна ліга танцю (Україна, Харків)) https://vk.com/otdih_letom


6. 10.07 – 17.07 Телевізійний хореографічний фестиваль “Танцюємо ВМЕСТЕ” (організатор: студія “ВМЕСТЕ” м.Дніпропетровськ, Укарина, творчий телевізійний табір “Разом”, Болгарія, м Кітен)

7. 17.07 – 31.07 Фестиваль юних журналістів і артистів “будемо разом!” Зміна за участю зіркових гостей. (Організатори – студія “ВМЕСТЕ” м.Дніпропетровськ, Україна) www.vmestetv.com, www.serial-peremena.com


8. 31.07 – 14.08 МІЖНАРОДНИЙ фестиваль «Світ зірок 2016» (Організатори: ТОВ “Світ Зірок”
ТОВ “Шато” “Center Studio World Stars”);

9. 31.07 – 14.08 Міжнародний фестиваль-конкурс творчості “STAR WAY” Під патронатом МІНІСТЕРСТВА НАУКИ, ОСВІТИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ