Самі незвичайні люди України в гостях у “ВМЕСТЕ”. Книга рекордів представляє …

Михайленко Дмитрий_м

Михайленко Дмитро ( Умань Черкаська область) – майстер сірникових рекордів. Має дві вищі освіти – педагогічну та економічну (вчитель історії, правознавства та маркетолог).

До Національного Реєстру Рекордів внесена його унікальна робота «Найбільший стілець із сірників». Для виготовлення рекордного стільця знадобилося 34 350 сірників і 7 років роботи над його створенням. Майстер експериментує та удосконалює різні техніки плетіння сірниками БЕЗ використання КЛЕЮ. У його колекції є сірникові будиночки, церкви, вази, ланцюжки, хрестики і навіть колекція стильних метеликів.

Крім цього, любить подорожувати, веломандрівник, актор-аматор місцевого театру “Реверанс”. Найбільшим досягненням є здійснена влітку 2018 року подорож на двоколісному велосипеді через 14 країн Європи – за 73 дні подолано 7732 км.

 

61001179_340153066687279_3503154800415997952_n1

Юлія Петренко – член Національної спілки художників України, член “Української асоціації ручної творчості”, Володар Гранта Президента України. Викладач ніжинської школи мистецтв при КВНЗ “Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. М. Заньковецької”. Юлія Петренко – відомий художник. У її скарбничці 31 персональна і більше 90 різнорівневих виставок, переможець міжнародних конкурсів (у тому числі в Канаді) багаторазовий лауреат Всеукраїнських конкурсів. Роботи художника знаходяться в приватних колекціях, в музеях і галереях, як в Україні, так і за кордоном. За свої досягнення в області декоративно-прикладного мистецтва нагороджена медалями, грамотами та дипломами Міністерства освіти, Міністерства культури України, Грузії, Молдови.
Разом зі своїми вихованцями Юлія навчається, творить та встановлює національні рекорди Україні. Трьох своїх учнів вона привела до здобуття титулу рекордсмен України в номінаціях:

  • Найбільша колекція пейзажів, намальованих на гарбузових зернятках (рекордсменка 11-річна Настя Майорова розписала більше сотні зернят гарбузового насіння). Рекорд зареєстрований в рамках
  • шоу «Україна має талант».
  • Найменший тризуб, створений із солоного тіста (рекордсменка 8-річна Кароліна Пархоменко створила мініатюрний герб заввишки всього 8 мм та завширшки 5 мм). Рекорд зареєстрований під час зйомок ранкової телепередачі «Доброго ранку».
  • Найменша ткана ікона (рекордсменка 11-річна Власта Старицька виткала дві мініатюрних ікони розміром менше 1 см!) На іконах Діва Марія і образ Святого Миколая.

 

13769841

Харків’янин Леонід Станіславський здобув почесний титул «Найповажнішого віку гравця у великий теніс». Йому 95 років! Він бере участь у найпрестижніших турнірах, в тому числі, навіть у найпрестижнішому Уімблдонський турнір.
Його енергії може позаздрити навіть молодь. Нещодавно він здійснив спуск на найдовшому в Україні тролеї, який розташований у найвищій точці Буковеля. Але і цього здалося замало Леоніду Яковичу, і зараз він планує стрибнути з парашутом, що в разі успішної спроби буде теж внесено до Національного Реєстру Рекордів. 

 

Тарас2

У 4 роки Тарас Белей оволодів технікою орігамі. Зараз хлопчик освоїв техніку виготовлення 350 моделей паперових фігурок. Пізніше брав участь у різних фестивалях, де демонстрував свій талант. Також давав майстер-класи в дитсадках.
Зараз Тараса власний канал в YouTube, де він викладає відеоуроки і ділиться секретами цього мистецтва. Також Тарас навчає японської техніки і у своїй школі. До юного майстра приходять не лише цілі класи дітей, а й дорослі.
Мрія Тараса – відвідати батьківщину мистецтва орігамі – Японію, а також провести в Японії свій майстер-клас.

 

IMG_0843

Вєтрова Лана з 12 років розпочала друкуватися в районних, обласних та республіканських газетах, журналах. На творчий конкурс для вступу до Київського Державного Університету ім. Т.Г.Шевченка подала понад тисячу власних публікацій. Після здобуття журналістської освіти працювала радіо-журналістом у Національній Радіокомпанії України (НРКУ), репортером, автором та ведучою авторської туристичної радіопрограми «Чумацький шлях», ведучою прямих ефірів на радіо «Промінь». З 2011 року очолює Національний Реєстр Рекордів, який посідає лідируючу позицію у сфері реєстрації та популяризації українських та світових досягнень в Україні.
Відзначилася у підтримці зоозахисного руху в Україні. Активно бере участь в акціях та мітингах, направлених на захист тварин, організовує та фінансує допомогу притулкам тварин. Була активним учасником громадського руху з вимогою прийняття Закону України про відповідальність за жорстоке поводження з тваринами.
Керівник Національного Реєстру Рекордів може розповісти дітям про найдивовижніші рекорди, які вражають уяву. Особливо цікавий розділ «Дитячі рекорди», який постійно поповнюється новими досягненнями талановитих діток.

 

61564276_2218513478247390_4372622155842584576_n

Пілоти Дмитро Єсипчук (Україна) і Павло Єсипчук (Росія) без посадок і додаткових заправок подолали на аерошюті відстань у 663,64 км. Не зважаючи на боковий вітер, пілоти взяли курс з Києва на південний схід країни. На паратрайку було встановлено два GPS-реєстратора, які щосекунди фіксували висоту, швидкість польоту та місцезнаходження. Безпосадочний польот тривав весь світловий день – 8 годин 35 хвилин. Лише після заходу сонця пілоти здійснили посадку в с. Ровеньки (АР Крим). Рекорд визнаний світовим досягненням. Середня швидкість польоту (з врахуванням вітру) – 76,8 км/год, максимальна висота польоту – 1237 метрів. Було використано 138 літрів пального марки А-95.
Дмитро Єсипчук може розповісти дітям про те, як людина навчилася використовувати вітер для того, щоб піднятися в небо. Діти можуть навчитися «читати» вітер і прогнозувати його напрямки. Під керівництвом світового рекордсмена можуть зробити найдовшого повітряного змія, який продемонструє наочно техніку використання вітру.

 

Смирнов1

Смірнов Богдан народився 12.03.2006 р. в с. Старява, Мостиського р-ну, Львівська обл.
Музику любив слухати з малку. Найбільше проявив інтерес на початку 7-го класу. Почав брати з собою до школи портативну колонку та включав музику на перервах, влаштовував цілі дискотеки в шкільних коридорах. Саме в цей час на його діяльність звернули увагу викладачі з вимогою припинити шум на коридорах та батьки з пропозицією попробувати розвинути своє захоплення вже в якості ді-джея. Вже з вересня 2018 року Богдан записався в школу UP DJ School в м. Львові. Години навчання пролітали не помітно, та кожного разу хотілось продовжити ще трішки пограти. Вивчення майстерності DJ Богдана поглинало повністю. Богдан проходив навчання на професійному обладнанні Pioneer CDJ 850. Після засвоєння гри на CDJ, наступив цікавий етап переходу навчання гри на вінілових програвачах Technics SL – 1210 MK 2. Спочатку було хвилювання, чи вдасться Богдану засвоїти ремесло гри на вінілових програвачах, адже тут вже набагато складніше все. Та Богдан розвіяв всі хвилювання вже на першому занятті, він напрочуд швидко вчився. То ж на своє День народження, 12 березня 2019 р., Богдан вже встановив рекорд України в номінації « Наймолодший ді-джей на вінілових програвачах». Встановлення рекорду стало для нього неймовірно приємним сюрпризом, адже він, коли грав на вінілових програвачах, думав, що здає тільки іспит по закінченню навчання. З того часу Богдан побував на телепередачі, давав інтерв’ю по радіо. Перший свій виступ в ролі DJ Богдану вдалось здійснити на дискотеці ГО Апостольська чота, завдяки підтримці о. Михайла та п. Уляни Греділь. 9 червня Богдана запросили на виступ до Дня міста Мостиська. 15-16 червня Богдан буде грати два дні на популярному міжнародному фестивалі Underhill. На разі це тільки початок історії Смірнова Богдана, як DJ Bogdan Smirnov.

 

Єва, тату-майстер

Гребенюк Єва народилася в сім’ї, де все спочатку мало до творчості. Мама Інеса в 2006 році приїхала з Мінська вчитися в Одеській Академії музики по класу оперного вокалу, а тато у 2000 році приїхав з Криму вчитися в театрально-художньому училищі ім.Грекова на бутафора-лялькаря. Татуюванням тато Саша став займатися ще до приїзду в Одесу, а вже в Одесі відточував майстерність на одногрупників. У 2011 році в цій інтернаціональній родині народилася одеситка Єва.
Єва різнобічно розвинений дитина. В 2,5 року, ще не вміючи розмовляти, знала всі букви. В 4 роки завоювала свою першу золоту медаль на змаганнях в Мінську, катаючись на беговел. Зараз вже Єва катається на BMX, залучаючи на себе погляди хлопчаків і займаючи перші місця на одеських велозмагання. У 6 років стала підкоряти не тільки сушу, але і воду – тато захоплюється вейкбордингом і Єва вже робить перші успіхи в цьому водному виді спорту. Зараз навчається в 1 класі, захоплюється математикою і з задоволенням займається в студії pole dance.
Тату культуру Єва вбирала з раннього дитинства, а в 2015 році побувала на своїй першій тату конвенції, правда поки ще як татова підтримка. А далі пішли численні конвенції в Києві, Одесі, Німеччини. Адже тату конвенції це не тільки зустріч і обмін досвідом однодумців, але ще й серйозні змагання. Папа Саша постійний їх учасник і володар призових місць.
До створення своєї першої авторської татуювання Єва готувалася більше року. На латексних килимках опрацьовувалися основи тату мистецтва, народжувалася ідея першої цієї татуювання. І ось в 7 років Єва в день народження тата зробила йому справжню татуювання. Ескіз повністю намалювала сама, спираючись на побажання тата. Процес сподобався, і ось зараз, в рамках Міжнародного Фестивалю ТАТТОО COLLECTION 2019 Києві маленька татуіровщіца встановила рекорд, самостійно зробивши татові татуювання за мотивами свого улюбленого мультика.

 

Михайлова Софія_виступ на ювілейному концерті в ДМШ 14_2

Софія Михайлова народилась в музичній родині. Творчі природні здібності спочатку вона проявила в цирковій студії ДМШ №14 імені Д. Кабалевського, де почала навчатися з 4х років, швидко опановуючи акробатику та еквілібр. Танцювати під музику почала в зразковому спортивно-сучасному ансамблі «Шанс», куди привели її батьки в 5 років, не покидаючи занять в цирковій студії. З 6ти років Софійці захотілося спробувати свої сили в художній гімнастиці в ансамблі «Візінова», де дівчинка одразу себе зарекомендувала як сильну солістку. Завжди наполеглива та старанна до занять Софія не стомлювалась від танців та акробатики, тому наступним її рішенням було – навчання спортивно-бальними танцями в клубі «Астра» за прикладом її старшого брата Івана.
Свій вільний час Софія проводила у тата на роботі в ЦДЮТ Солом’янського району міста Києва та в ДМШ №14 імені Д. Кабалевського, дивлячись, як він навчає дітей музиці. У віці 7 років виявила бажання серйозно віднестися до музики та почати професійно навчатися грати на саксофоні та фортепіано. Пізніше почала освоювати гру на інших інструментах.
На першому своєму сольному виступі на саксофоні на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України» стала володарем Гран-Прі у віці 7 років та 1 місяць.
На даний момент серед творчих досягнень та вмінь Софії:
•    Володар 5 ГРАН-ПРІ;
•    Багатократний лауреат І премій;
•    Учасник телевізійних проектів «Стосується кожного» на ТРК «ІНТЕР», «Новий день» на ТРК «ПРЯМИЙ», «День у Мегаполісі» на ТРК «Київ»;
•    Учасник благодійного аукціону «Інтер дітям»;
•    Переможець в І етапі Всеукраїнської премії «Диво-дитина»  в номінації «Найдивовижніша дитина» в 2018 році;
•    Фіналіст Всеукраїнської премії «Диво-дитина» в номінації «Найдивовижніша дитина» в 2019 році;
•    Володіє грою та удосконалює свої вміння на саксофоні, фортепіано, тромбоні, мелодіці, барабанах, блокфлейті, скрипці, гітарі, поперечній флейті.   

 

Фото2
Тепла Софія, народилась 07.06.2010р., та почала займатися хореографією та гімнастикою у 2014 році. У цьому ж році отримала перемогу на своїх перших змаганнях-1 місце у Міжнародному фестивалі “Україна єднає світ”
У 2015 році мала більш 50 -ти нагород різного рівню а також була визнана Найдивовижнішою дитиною країни та отримала премію Міністерства освіти України “Диво дитина”
У 2016 році прийняла участь у талант шоу “Україна має талант”
У 2016-2018 роках отримала перемогу на різних фестивалях у Греції,Болгарії, Франції, Чехії, Австрії,Германії.
У 2018 році Встановила Національний рекорд України “Максимальна кількість акробатичних елементів “виконала 111 унікальних трюка.
У 2018 році прийняла участь у Шоу на Інтері “Круче всіх” та отримала премію “Народне визнання”
У цьому ж році виступала на концерті ,присвяченому дню народження телеканалу Інтер разом з відомими зірками.
З 2018 року почала займатися цирковим мистецтвом та стала кращою виконавицею ,серед дітей України-отримала Гран Прі на престижному цирковому фестивалі “Зірки Майбутнього”  та запрошення до Італії .
Працювала у цирку Кобзов і у цирку Фієста
У 2019 році знялась у твшоу на Новому каналі “Діти проти зірок” та “Лучше Всех” на Першому.
Має більш 300 перемог у різних конкурсах і змаганнях.

 

desktop_Vuuv_36318895-2100320206847885-8678168579062890496-n-759x500

Олег Скавиш «Тягнизуб» працює лікарем – педіатром. Рекордсмен України та рекордсмен світової Книги Рекордів Гіннеса в номінації тяга зубами надважкої техніки – починаючи від бронетехніки і закінчуючи залізничними потягами та кораблями. Він встановив 13 рекордів України. До Книги Рекордів Гінеса внесено його досягнення тяги зубами корабля загальною вагою 1600 тонн!
Крім цього Олег Тягнизуб є зоозахисником, він підтримує захист безпритульних тварин від жорстокості людей та сам взяв собі песика з притулку.

 

????????????????????????????????????

Чегаринська Катерина Володимирівна, народилася 17 лютого 1979 року в м. Чорноморськ. Усе своє життя та діяльність пов”язує з цим містом.
Власник приватного закладу “Центр розвитку дитини “Софія”, голова громадської організації “Гідність”, депутат Чорноморської міської ради.
Завжди переймалася проблемами екології. Перша в місті впровадила роздільний збір пластику, папіру, склу, батарейок.
В 2014 році, аби звернути увагу суспільства до проблем роздільного сортування второсировини, започатковала флешмоб по місту “Принеси кришечку – збережи Планету!” . Мета – привернути увагу до проблеми пластику, який 200 років не розкладається у природі.. Згодом з цих кришечок було створено герб міста, який було зареєстровано як рекорд України – герб місті із 5202 різнокольорових кришечок від пластикових пляшок.  
РЕКОРД

В Іллічівську знайти пластикову кришечку, яка би просто валялась на дорозі нереально. Діти вичистили все місто, збираючи кришечки для справи, за яку взялися разом із керівником місцевого центру розвитку дитини Катериною Чегаринською, яка й виступила ініціатором створення дивовижного панно.
До Дня міста діти виклали герб рідного Іллічівська із 5202 різнокольорових кришечок від пластикових пляшок.  Якщо б цю кількість рівномірно розкидати по центру міста, то на кожному квадратному кілометрі валялося би по 200 кришечок! Мозаїка вийшла не лише оригінальною, а й екологічною, бо ж пластик не розкладається в ґрунті, в Україні він не переробляється, а при його спалюванні виділяються вкрай токсичні для людини речовини. Тож можна сказати, що в Іллічівську вдарили рекордом по пластикоголізму.

 

60581479_423147288240088_4496504002095087616_n
Лілія Дорошенко народилась 4 травня 2001 р.н. Коли розпочалася війна, школярка Лілія Дорошенко виступила ініціатором рекорду «Найбільша кількість людей, які малюють картину». Назва – «Картина миру», складена  з пазлів, у створенні якої взяли участь жителі всіх двадцяти п’яти областей України. Розмір картини – 20 кв.м. Своїм рекордом дівчинка об’єднала майже 10000 людей з усіх куточків України, які малювали картину МИРУ.
Зараз Лілія студентка Національної Академії Образотворчого Мистецтва і Архітектури м. Києва.
Нагороджена Премією Кабінета Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України
Нагороджена цінним подарунком (годинником) від Голови Верховної Ради України за значний внесок у розвиток і популяризацію національного образотворчого мистецтва, високу професійну майстерність, активну культурно-просвітницьку діяльність (2018 р.).
Призначена стипендія Президента України для молодих художників (2018 р.).Нагороджена подяками Міністерства культури України та Міністерства освіти і науки України (2017 р.).
Автор ідеї проведення всеукраїнських культурно-мистецьких, патріотичних акцій «За мир і щастя в Україні» (2016 р.) та «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну» (2017 р.) при підтримці Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України.
Переможниця міжнародних конкурсів в Литві, Італії, Словакії та Естонії.
Учасниця та переможниця багатьох всеукраїнських конкурсів з образотворчого мистецтва.
Член журі Всеукраїнського дитячого конкурсу малюнку «Україна – шлях до миру» (2018 р.).
Автор розробки емблеми Покровського історичного музею.
У 2017 р. вийшла книжка збірка казок з ілюстраціями Лілії Дорошенко.
Провела персональні виставки в містах Покровськ, Дніпро, Одеса, Львів, Київ та у Верховній раді України. Роботи-переможниці всеукраїнських конкурсів були виставлені для презентації в будинку Міністерства культури України та у Посольстві Латвійської республіки України.
За період з 2014 р. створила більше 150 картин олійними фарбами.
Має 64 відзнаки (дипломи, грамоти).

 

изображение_viber_2019-07-17_10-01-54

Зазвичай люди намагаються позбутися комах в оселі, а от мешканка Дніпра Надія Комарова – навпаки. Кожен квадратний метр її квартири – від передпокою до балкону – забита бедриками. Навіть на вхідних дверях висить табличка «Тут живе бедрик». Початок колекції було покладено 5 років тому, коли приятелька подарувала Надії брошку у вигляді бедрика. З тих пір квартира поступово почала ними наповнюватися: картини, посуд, постільна білизна, телефон, комп’ютерна мишка, пилесос, біжутерія, предмети одягу, навіть кришка унітазу – все має колір життєрадісного жучка. Навіть кіт в цій квартирі живе в червоному будиночку в чорний горошок. На своєму тілі Надія зробила два татуювання у вигляді… здогадайтесь чого!  Усього експерти нарахували в квартирі 11680 (!) предметів у вигляді бедриків. А якби зараховували повтори, число вийшло б втричі більше. «Раніше це був мій дім і в ньому жили бедрики, – жартує рекордсменка. – Тепер це будинок бедриків, серед яких живу я».