У таборі “ВМЕСТЕ” відкриються квест-кімнати

З радістю повідомляємо нашим юним відпочивальникам, що влітку 2018 року, у нас відкриються захоплюючі Квест кімнати, побувавши в яких, потрібно буде вирішити ряд логічних загадок. Щоб встигнути це зробити вчасно Вам доведеться мислити і діяти дуже швидко. На все, про все у Вас всього 1 годину! Не пропустіть нову розвагу в кращому літньому комплексі ВМЕСТЕ!

Гримерка Фокусника

До сих пір ніхто не зміг розгадати секрети фокусів Нілу! Подейкують, що він насправді володіє магією і тому до сих пір залишається загадкою для всіх. Європейський Союз фокусників оголосив нагороду в мільйон доларів тому, хто розкусить талановитого ілюзіоніста. Полюючи за значної нагородою, ви проникли в гримерку за годину до відкриття цирку. Десь тут напевно захована його знаменита книга з авторськими фокусами, яку бачили при ньому, але ніколи не заглядали всередину. Чи зможете ви заволодіти книгою і встигнути сховатися до того, як в гримерку повернеться господар – залежить від тільки від вас.

00001

В гостях у Дракули

Навряд чи з доброї волі вам захочеться відправиться в лігво вампіра, але є вагома причина ваші друзі виявилися заручниками стародавнього замку, що належить самому Дракулу. Якщо хочете врятувати своїх друзів, саме час навідатися до графу в гості. І не втрачайте часу рівно опівночі господар прокинеться, і тоді вам не вдасться врятувати не тільки своїх друзів, але і самих себе

00002

Палата 13

Таємничий пацієнт зник з палати №13 міської лікарні, що встигла за довгі роки заслужити лихої слави. Ви санітари, які прибігли на шум, але були приголомшені невідомим і замкнені в кабінеті лікаря. Прокинувшись, ви виявляєте, що кодові двері закрита, а лікаря, який знає код, немає на місці. У вас немає засобів зв’язку і шанси достукатися до кого-небудь або викликати допомогу дорівнюють нулю. Вам доведеться вибиратися самим!

00003