“ЗОРЯНА ЗМІНА”, ПІДСУМКИ,,,

Найяскравіша зміна в таборі ВМЕСТЕ ЗОРЯНА. Цього року її гостями стали народний артист України Володимир Горянський, популярний герой Віталька, хлопці з проекту МАЙСТЕР ШЕФ ДІТИ на чолі з Переможцем 13річний Антоном БулдаковимАлюшина, фіналіст проекту Феномен каналу СТБ Михайло Ясько, головний дитячий чарівник ПІТЕР БАНТ, а так само унікальний проект квесторів. Але про все по порядку:

А ТЕПЕР ВІДГУКИ РЕБЯТ, ФОТО І ВІДЕО!

Якби мене запитали про найкраще місце на Землі, я б відповіла: Болгарія. Ми живемо в маленькому містечку -Кітен. Це місто, де самі доброзичливі люди, які завжди вам допоможуть. Табір Разом-це маленька країна, побувавши тут ти розумієш, що це дійсно казка .Краще люди займаються нашим розвитком і роблять все можливе і неможливе, щоб нам було добре .Я в Болгарії, в таборі ,, Разом “вже 3 рік, і у мене не вистачає слів подяки, що б сказати спасибі, за кращі літа мого життя Дійсно, кращі .Я цілий рік хотіла приїхати сюди тому, що я знала що це нереально гарне місце .Я вдячна всьому пед складом, але найбільше хочу подякувати Олександра Михайловича за те, що вже 6-7 років поспіль н робить незабутнім моє літо .Це і табори в Криму, і табір в Болгарії, спасибі вам !!!
Табір Разом -ця купа позитивних емоцій, і купа спогадів!

Марія Шкрябік

Мені здається? Або, я знайшла найкраще місце на планеті!
Особисто я вважаю що знайшла!
І воно перебувати тут! У Болгарії!
А имено це мій улюблений табір ВМЕСТЕ”
Я їжджу сюди вже втретє!
І не хочу переставати сюди їздити!
Тут знаходяться найвірніші друзі!
Самі класні вожаті, і звичайно вихователі!
І самі класні аніматори!
А більше такого табору не існує! АРИНА горгієві

Підходить кінець третього дня з того моменту, як ми повернулися на Батьківщину. З другої Батьківщини.
У кожної людини є місце, де відпочиває не тільки тіло, а й душа. Це місце дає заряд емоцій, силу і незабутні враження. Надовго. Це місце відразу або ніколи. Раз і назавжди. Це місце, де ти хочеш цілувати землю і ти робиш це. Місце, де ти забуваєш про проблеми і живеш кожною хвилиною, кожною секундою. Де ти кричиш на все горло пісні днями безперервно. Де ти закохуєшся по вуха, не думаючи про майбутнє. Де заходи змінюються рассветами і де галасливі вечірки змінюються мінними полями. Де вибір між пляжем і ліжком, між балконом і Вокалом.
Дякую за недоспані ночі, посмішки, за сектантів і солдатів. Дякую за теплий прийом і гарячий пісок. Дякую за душевні розмови невтомно, з розумінням. За жовті окуляри і і за шалений хіп-хоп. Спасибі вам за все. Але найбільше – за Любов.
Так. Ми закохуємося. Закохуємося без залишку. Закохуємося в це місце.

Anton Voytenko

Що для мене табір ВМЕСТЕ” ну По-перше це море позитиву ??? По-друге це купа нових друзів ???? По-третє це нові враження? По-четверте це веселі вечірні та денні заходи ?????? По-п’яте це краще вожаті і аніматори ???? І взагалі немає табору краще ніж табір Разом адже він нас збіднює і ми всі ВМЕСТЕ як одна велика сім’я??? ????

Владислава Плескачевского

Атмосфера. У цьому таборі божественна атмосфера. У повітрі витає: дружба, любов, довіра і розуміння. Я була в багатьох інших таборах, і ніде я не бачила такого хорошого ставлення вожатих і аніматорів до дітей. Якість номерів і їжі дає про себе знати !!! Їду готує справжній ШЕФ))) і просто табір ВМЕСТЕ” найбільше досягнення відпочинку для дітей.

Віка СИТНИК

Табір ВМЕСТЕ “ це перший табір в який я поїхала Так ось це найправильніший вибір в світі !!! Тут кращі конкурси, екскурсії та умови для таких хлопців як ми! Отделная спасибі прекрасним аніматорам і вожатим:
Настя для нас вже як мама.
Глибокий, мудрий і добрий Микола Миколайович.
Красива, прекрасна Наталія Юріївна))))
Чудовий директор табору Олександр Михайлович з Тимохою))).
Дякуємо!!!!!! Це еталон ідеального табору!
І все томущо ми ВМЕСТЕ !!!!!

МАША ПАВЛОВА

Чи вірите ви в існування Раю на Землі? Особисто я вірю. І він тут, в Болгарії, в тому самому місці, де всі мрії стають реальністю, а все страхи придушуються новим досвідом.
Ось уже третій рік я приїжджаю до табору “ВМЕСТЕ” і щороку я відчуваю себе тут як вперше. З кожним разом я дізнаюся для себе щось нове, долаю свої фобії і просто напросто кайфую від життя. Спасибі табору за те, що звів мене з такими чудовими людьми, за те, що посмішка з мого обличчя тут не сходить 24/7 і спасибі за ту атмосферу, яку дарують все вожаті, аніматори і звичайно ж найкращий директор-Олександр Михайлович зі своєю дружиною.
В цей табір я привезла всіх своїх найближчих людей і можу з упевненістю сказати, що ніхто про це не пошкодував, тому що, те, що відбувається тут нікого не залишає байдужим.
Може в це складно повірити, але приїзду в табір “разом” я чекаю більше, ніж свій День Народження, адже емоції, які я відчуваю тут не зрівняються ні з чим.
Тут я забуваю про всі проблеми, тут я ховаюся від міської суєти і тільки тут я відчуваю себе частиною цієї великої табірної сім’ї.
Табір “ВМЕСТЕ“-мій другий дім і навіть, коли я не зможу їздити як піонер, я обов’язково повернуся сюди вожатою!
P.S. Всі посмішки на цих фотографіях справжнісінькі, тому що підробити їх просто неможливо!

Даніелла Козлович