ОЛЕКСАНДР І ОЛЬГА ЗАСНОВНИКИ

ЗАСНОВНИКИ табору “ВМЕСТЕ”

Олександр Лішанський і Ольга Ермократьева мама і тато комплексу “ВМЕСТЕ”

 

У ОЛЕКСАНДРА МИХАЙЛОВИЧА Стаж роботи в дитячих таборах 25 років.

10 років працював старшим вожатим і вихователем в дитячому таборі «Дружба», потім став директором творчого табору «Разом» в Криму. 20 років створює і веде дитячі телевізійні програми і серіали, продюсер, президент конкурсів і фестивалів, керівник телевізійної студії Разом, Член Спілки Журналістів України, кавалер ордена За разбудову України.

У 2013 році відкрив Творчий телевізійний табір «ВМЕСТЕ» в Болгарії, де із задоволенням весь свій досвід і творчий потенціал дарує дітям.

Олександр Михайлович створив справді неймовірний проект, аналогів якому в Болгарії просто не існує, зібравши кращу команду дорослих, закоханих в свою роботу.

ЧЕРЕЗ РОЗВАГИ до пізнання! під таким девізом ми працюємо в нашому таборі!

Я ЗНАЮ, ЯК ЗРОБИТИ ЛІТНІ КАНІКУЛИ ДЛЯ ХЛОПЦІВ незабутні і ЧИМ МОЖНА ЗДИВУВАТИ СУЧАСНОГО ПІДЛІТКА. ПРИЇЖДЖАЙТЕ ДО НАС У ГОСТІ І ВИ НЕ ПОЖАЛЕЕТЕ, гарантую, А їдучи скаже: ЦЕ БУЛО МОЄ НАЙКРАЩЕ ЛІТО В ЖИТТЯ!

З НАДІЄЮ НА ШВИДКУ ЗУСТРІЧ, ОЛЕКСАНДР ЛІШАНСЬКИЙ!

Фінансовий директор табору Разом Ольга Ермократьева.

Стаж роботи з дітьми 15 років. Працювала на посаді вожатого і вихователя в дитячому таборі Дружба.

Засновник найбільшої в Україні дитячої телевізійної студії ВМЕСТЕ. Підприємець. Любить все, що пов’язано з дітьми, завжди в квартирі безліч друзів сина і це їй зовсім не заважає, а навпаки робить приємність.

https://www.youtube.com/watch?v=7bZ6-lu3qTo