Марія Шкрябік

Ну ось і закінчилися 2 зміни, які, як мені здається я не забуду ніколи .3 зміна, це купа позитивних, світлих і радісних днів .Так весело мені не було ще ні з ким, 5, ми завжди будемо кращими .Я ніколи не забуду , як ми перемогли 6 загін в футбол, наші хлопчики були найкращими .Я ніколи не забуду, як щовечора ми приходили на заходи і, як весело було нам Спасибі велике нашим дорослим Віке і Андрію, вони були з нами і допомагали нам у усьому Спасибі окреме пед складом він теж зробив дуже багато, для нашого відпочинку і комфорту Спасибі З апорожью це ті хлопці які завжди всіх підтримували і з ними дійсно весело і цікаво .Я пам’ятаю, як проводжали автобус з 3 зміною це було дуже сумно.
4 зміна це було круто проведений час, нові знайомства, друзі Спасибі, вам, велике було дуже весело і добре Спасибі окреме, Насті нашої вожатою))) спасибо Наталії Юріївні, за ці прекрасні вечора) І всім, тим людям які зробили все , що б нам було добре .І як ми проводжали хлопців в аеропорт, заплакали навіть, ті хто ніколи не плакав .3, я ніколи вас не забуду) Хлопчики з Одеси, як же важко було вас відпускати з усіма важко розлучатися, це напевно єдиний ,, – «табору -расставанія .Я сподіваюся, що в наступному році буде так ж е цікаво і весело.
Спасибі окреме, Олександру Михайловичу, який дійсно зробив все, що б нам було добре))
У нас в гостях побували маестро РАДУ ПОКЛІТАРУ, знаменитий танцюрист Олександр Лещенко, фіналіст проекту «Танцюють всі» Артем Шошин і багато інших. Такого драйву, енергетики і веселощів Кітен ще не бачив! Дивіться фото, читайте відгуки!