Неймовірне літо 2015 ВІДГУКИ

Ось і підійшла до кінця НЕЙМОВІРНА ТАНЦЮВАЛЬНА ЗМІНА 2015!

У нас в гостях побували маестро РАДУ ПОКЛІТАРУ, знаменитий танцюрист Олександр Лещенко, фіналіст проекту «Танцюють всі» Артем Шошин і багато інших. Такого драйву, енергетики і веселощів Кітен ще не бачив! Дивіться фото, читайте відгуки!

Табір «ВМЕСТЕ», самий улюблений, цікавий, Яскравий и розважальний табір !!! Тут дуже круто и Ніколи несумно. Просто клас Тут відбуваються Незабутні миті мого життя !!! Які я буду пам’ятати дуже Довгого.
Хочеться подякувати всім Класна аніматорам, Які проводять весь час з нами !!! Ві найкращі !!!

Колектив «Журавка». ВОЛОДАР ГРАН ПРІ ФЕСТИВАЛЮ
Всім привіт, вчора тільки повернулася з цього чудового табору. Це найкращий табір у світі! Стільки майстеркласів, фестивалів та шляхи маніфестацій, в які хочеться повернуться назад. Дуже шкода, що ми приїхали всього на тиждень. Пам’ятаю кінець зміни, я не бачила жодної людини, яка б не плакав. Все ревли.
Приїхала до Одеси, не встигла розкласти валізи, але вже дуже дуже сумую. Особливо по смачній їжі шеф-кухаря Олечки, нашої шалено веселою Наталії Юріївні, класному фізрукові Серьожі і самому доброму директорові Олександру Михайловичу і старшому вожатому Нік Ніку
Коли я приїхала, дуже здивувалася, що в таборі було стільки знаменитостей. Макс просто офігенний, все його фокуси були настільки цікавими і незабутніми. Раду Поклітару, Денис Міргоязов, Артем Шошин і Олександр Лещенко, спасибі Вам величезного за такі шикарні майстеркласи, які багато чого нас навчили)
Вообщем це найкращий табір у світі, спасибі вам за все !!!!

#Эрмита
 
 
Найкращий табір на світлі !!!!
1.хорошій готель
2.анімація відмінна
3.прекрасние вожаті
4.превосходние номера
5.Хорошее інтернет
6.отлічное розкладу конкурсів
7.классное харчування
8.прікольний танець і пісня табору!
Раджу цей табір! Лалалалалалал ВМЕСТЕ!!!!
 
Наталья Соколова

 

Величезна подяка Адміністрації табору «ВМЕСТЕ» за організацію чудового відпочинку найкращих дітей з міста Херсона «ЗОРЕПАД» і «ОРХІДЕЯ». Батьки спокійні, коли поруч вожаті професіонали. Щасливі обличчя дітей це те, заради чого ми живемо і працюємо! Все відмінно! Всім привіт ! МИ РАЗОМ!!!
 
Є дитяча країна
З простою назвою «ВМЕСТЕ»
Щасливих облич сповнена
Посмішок, танців, пісень.
Директормолодець!
За все переживає!
А Дімка і Наташка
З хлопцями грають,
А старший наш вожатий
Кличе його Нік Нік
Він просто суперпупер
Витівник, бешкетник.
Фізрук Сергій класний
Здоров’я нам дає!
І вранці всіх ВМЕСТЕ
На пляж бігти веде !!
Нас годують ТАК »жахливо»,
Що набираємо вагу:
Всього повно і смачно
І нам все не з’їсти.
Хлопці, приїжджайте
Швидше за все сюди!
І супер табір «ВМЕСТЕ»
Не забудемо ніколи !!!
 
Табір ВМЕСТЕ це самий крутий, нестандартний і трохи божевільний табір в світі Я дуже радий, що провів там свої час, всім раджу! Смачна їжа, веселі заходи і затишне житло Завів багато друзів і товаришів, коли їхав довго плакав. Там, в таборі, залишилися найкращі мої спогади, спасибі!
https://www.youtube.com/watch?v=9mmpXK8fSWM