Зоряне літо 2015! Кращі відгуки вiдвiдувачiв …

Як непомітно пролетіли 2 тижні щастя … В одну мить промчали повз всі переживання, емоції, відкриття …
Приїхавши в табір «ВМЕСТЕ», я опинилася ніби в казці. Всі люди, які були поруч зі мною, стали мені рідними, я не забуду нікого, хто подарував мені чудовий шматочок цього літа!
Тільки коли повертаєшся додому можна відчути те тепло, яке оточувало нас ці 14 днів, ще сильніше і яскравіше; у нас ніби була своя крихітна життя далеко від дому, як окремий світ, окрема всесвіт, де все завжди разом.


Я хочу сказати величезне спасибі тим людям, які дарували нам свою турботу, доброту!
Наші прекрасні Андрій і Віка, спасибі за те, що ви замінили нам батьків, що ми ніколи не відчували самотність і нудьгу, за те, що ми завжди могли звернутися до вас за допомогою і підтримкою!


Дорогий і улюблений Олександр Михайлович, спасибі за те, що ви даруєте дітям щастя в цьому чудовому таборі, що кожен може знайти тут своє Я, що можна провести з Вами найкраще літо в житті!


Нік Нік, Ваші лекції божественні! Напевно, я ніколи ще не зустрічала такого мудрого людини! Ви навчили мене цінувати кожну секунду, завдяки Вам я зрозуміла, як я хочу побудувати своє життя, що потрібно прагнути до мети і завжди вірити в свої сили!
Улюблена Наталія Юріївна! Я щиро вдячна Вам за те, що Ви допомогли мені відкрити в собі щось нове, відчути себе особливою. Думаю, якби не Ви, я б так і сиділа на лавочці мовчки і просто спостерігала за тим, що відбувається. Спасибі Вам величезне за те, що я знайшла віру в себе, стала більш відкритою і емоційної!


Не можу позбавити хороших слів найкращих на світі аніматорів Дімку і Наташку! Хлоп’ята, ви настільки круті, що не передати словами! Думаю, без ваших ігор і розваг я не змогла б насолодитися атмосферою табору «ВМЕСТЕ» сповна.
5-й загін, зайчика мої, я вас всіх дуже люблю! Ви стали мені сім’єю і частинкою серця! Я сподіваюся, що всі ми ще обов’язково зустрінемося в кращому на світлі таборі, таборі «ВМЕСТЕ»!
Я була в багатьох таборах і можу сказати чесно, що табір «ВМЕСТЕ» – найяскравіший, веселий, запальний і самий самий самий найкращий! Тут зібралися кращі люди, щоб кожен відчув себе в одній згуртованої і дружної сім’ї, де всі один одного люблять, ніколи не залишать у біді, допоможуть і підтримають, адже ми всі ВМЕСТЕ!!!!!!!!
 
Ось і закінчилися ці прекрасні 14 днів; ця маленька, але така насичене життя. Дуже сумно їхати з табору, прощатися з улюбленим загоном, і тільки думка про те, що ми все повернемося сюди рівно через рік зігріває мою душу.
Табір «ВМЕСТЕ»-краще, що траплялося зі мною за останній рік. Тільки цей табір надав мені можливість розкривати свої приховані таланти, знаходити нові можливості і знаходити віру в себе. Я хочу сказати спасибі всім хлопцям, які голосували за мене на виборах президента табору, адже якби не ви, я б так і не відкрила свої лідерські якості і не повірила б в свої сили.
Окреме спасибі хочу сказати директору табору, Олександру Михайловичу, за те, що ви робили і робите для нас. Наталі Юріївні я вдячна по-своєму, так як якщо б ви не помітили мене в тому році, я б зараз не була студійці і не мріяла б стати журналістом. Спасибі, що ви допомогли мені знайти себе. Також хочу подякувати старшого вожатого, Нік Ніка, за лекції, які дійсно допоможуть знайти свою життєву доріжку. Не можу залишити без уваги аніматорів Дімку і Наташку за вічно прекрасний настрій в будь-який час доби. І куди ж без найактивнішого людини табору-фізрука Сережки, завдяки якому ми завжди були у відмінній фізичній формі.
Ну а 5 загін став мені не просто другою сім’єю, а частинкою мого серця. Не уявляю свого загону без найулюбленішою виховательки Вікі і самого кращого вожатого Андрія.
Якщо ви хочете провести незабутні 14 днів у своєму житті, то табір «ВМЕСТЕ» саме те, що ви шукаєте
P.S. Буду повертатися в цей табір знову і знову, поки не стану вожатою
 
Якщо мене коли-небудь запитають: “
– Де можна весело провести літо?
– Де можна знайти друзів?
– Де можна знайти свої таланти?
– Де можна чогось навчитися, а не просидіти години три в порожню?
– І щоб не нудно ..?
– Де є унікальні люди?
– Де можна проявити свої навички та здібності?
– Де можна поплавати в компанії друзів?
– Де можна позажигать на вечірці?
– Де натовп заводиться легко і з радістю на обличчі?
– Де можна використовувати креативчик на повну?
– Де можна довіритися людям?
– Де мене не кинуть?
– Ти так любиш обніматися … Чому?
– Де можна співати пісні без турбот, посміхаючись своїм товаришам?
– Де можна дуріти, щоб твої друзі не тільки підтримали, але і ідейку підкинули? »Відповідь завжди дуже простий:« ВМЕСТЕ»
Десятки друзів … Купа емоцій, спогадів … Нові навички … Нові знання … Нова частинка життя, яку ти відкриваєш все більше і більше. Тут ти можеш і на сцені дуріти, тобі тільки поапплодіруют. Тут ти можеш бути самим собою. Ти знайдеш людей, які стануть твоїми друзями, твоєю опорою і підтримкою. ВМЕСТЕ дасть тобі багато, лише зроби крок назустріч. Адже це не просто місце. Не просто збори 100 людей. Це маленьке життя, що йде своїм ходом. Дуже весела і насичене життя. Вона була найцікавішою, хорошою, найвеселішою, найправильнішою, самої доброї і самої найщасливішою, з тих, що я коли-небудь бачила.
Я ОБОВ’ЯЗКОВО ПОВЕРНУСЬ
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
 
Ну ось і закінчилися 2 зміни, які, як мені здається я не забуду ніколи .3 зміна, це купа позитивних, світлих і радісних днів .Так весело мені не було ще ні з ким, 5, ми завжди будемо кращими .Я ніколи не забуду , як ми перемогли 6 загін в футбол, наші хлопчики були найкращими .Я ніколи не забуду, як щовечора ми приходили на заходи і, як весело було нам Спасибі велике нашим дорослим Віке і Андрію, вони були з нами і допомагали нам у усьому. Спасибі окреме пед складом він теж зробив дуже багато, для нашого відпочинку і комфорту. Спасибі З апорожью це ті хлопці які завжди всіх підтримували і з ними дійсно весело і цікаво. Я пам’ятаю, як проводжали автобус з 3 зміною це було дуже сумно.
4 зміна це було круто проведений час, нові знайомства, друзі. Спасибі, вам, велике було дуже весело і добре. Спасибі окреме, Насті нашої вожатою))) спасибо Наталії Юріївні, за ці прекрасні вечора) І всім, тим людям які зробили все , що б нам було добре .І як ми проводжали хлопців в аеропорт, заплакали навіть, ті хто ніколи не плакав .3, я ніколи вас не забуду) Хлопчики з Одеси, як же важко було вас відпускати з усіма важко розлучатися, це напевно єдиний ,, – «табору -расставанія .Я сподіваюся, що в наступному році буде так ж е цікаво і весело.
Спасибі окреме, Олександру Михайловичу, який дійсно зробив все, що б нам було добре)))
[Su_youtube url = “https://www.youtube.com/watch?v=HkHgDO3Kamg” height = “440” responsive = “no”] [/ su_youtube]