Фестиваль “Зоряний БРИЗ” завершився!

Більше двохсот п’ятдесяти хлопців стали учасниками ПЕРШОГО, в низці фестивального літа, свята танцю і пісні “Зоряний бриз”. Фестиваль вийшов по домашньому затишним, яскравим і незабутнім!

Журі конкурсу на чолі з маестро Григорієм Чапкісом визначило володаря ГРАН ПРІ ними став колектив “” Hold The Rhythm “з міста Валки. Спеціальний приз отримав колектив” Сузір’я “з м Глобине, а першу премію колективи” Пірует “з Одеси,” Маскарад ” з м.Харкова, “Lets dance” і “Майстер клас” з Києва.

Всі подробиці дивіться на нашому відео каналі і в соціальних мережах (вхід з головної сторінки сайту справа вгорі). Дякуємо президента фестивалю Віталія Нечитайло за відмінну організацію фестивалю!

Трохи відгуків хлопців:

,, Життя табору,,ВМЕСТЕ “.”
Звіт. Подяка.
Ось, і добігає кінця наша зміна …?. Хочу подякувати всім, хто був з нами поруч ??? ♥♥. Особливий респект фізрукові Сергію !!! ???? ⚽ ??. Людина-позитив !!! Дуже радий, що познайомився з таким веселим, незвичайно активним, сонячним людиною? ⭐? ♥.
Спасибі нашим вожатим Євгенії Георгіївні і Вікторії Петрівні, які дбали про нас, як про рідних ♥♥ ?.
Спасибі всім хлопцям за посмішки і компанію ???. Окреме спасибі чудовим кухарям ????????, аніматорам⚽ ???????, організаторам нашого чудового відпочинку (нудьгувати не доводилося) ?. І, звичайно ж директору табору Олександру Михайловичу-величезна подяка !!! Ви молодець!!!
2 тижні Разом було захоплююче цікаво, дуже весело і мега круто !!! ??????.
Обов’язково приїду в наступному році (на англійську зміну) ????????.
P.S. Ідея з ярмарком просто SUPER !!! (Дещо заберу з собою на пам’ять) “ПЛАНЕТА ЩАСТЯ”

Табір ВМЕСТЕ кращий в світі.
ВМЕСТЕ дружимо і граємо, позитив ми отримуємо.
ВМЕСТЕ ми активні в спорті, не боїмося навіть болю.
Приїжджай сюди скоріше)
Адже тут не буває сумно.
Тому що ВМЕСТЕ веселіше ??
автор: Вікторія Недочітайло (ансамбль? пірует?)

 

Табір Разом відмінне місце відпочинку не тільки для дітей, а й для батьків. Дуже дружня обстановка і море позитивних емоцій. У таборі працюють дуже добрі, позитивні і чудові люди. Просто кумири своєї справи))) Міцного Вам всім здоров’я і натхнення))) Ви не просто робите свою роботу. Ви вкладаєте душу 9mzz3JIhN7U 9X-UPjL80cQ A4EU05hyLU0 A852hHxdXgc BkaWVfETrVM FK-wFWm_Was GTBwQjSmtvs jQFAZrqTgTQ NSlwD95AMfo Qcj3LiJ0kQg sxsEDenBYTk syWv4-t1hdw Wyz7Yb77P-o YLafEF106g8 YQPKmec8BVk) Час проведений з Вами ВМЕСТЕ назавжди залишиться одним з яскравих спогадів!