Фестиваль “Зоряний ПРИБІЙ” підсумки!

У таборі “ВМЕСТЕ” завершився фестиваль “Зоряний прибій!”, Учасниками якого стали хлопці з України, Білорусі, Азербайджану та Казахстану! Фестиваль вийшов по домашньому затишним, теплим і дуже дружним. Дякуємо організаторам фестивалю, а так само всіх учасників і чекаємо всіх через рік! А так же спасибі нашим зірковим гостям Олександру Лещенко та Каті Бойко. а тепер традиційно трохи відгуків, фото і відео.
Самий чудовий табір, де найголовніше це щасливі діти і їх бажання !!! Дружна команда професіоналів створюють справжнє свято дитинства, в який з головою пірнають і дорослі)))) Ми тільки приїхали і вже почуваємося частиною великої дружної родини! Спасибі вам за посмішки і радість)) Вокальна студія “НОТА”, м Київ
Після тривалої дороги з Києва до Кітен на автобусі, учні “Студії Серебрянських” філії Козин, потрапили в чудове місце в Болгарії табір “Разом” !!!
Ми були приємно здивовані супер позитивної зустріччю і щирими посмішками аніматорів і всієї творчої команди!
Ми тут третій день, але тільки сьогодні вийшло написати свої враження !!! Так як тут дуже цікава і насичена життя (програма)! Ранкова зарядка, тепле море і пляжна анімація, ігротека, навчання гри на гітарі, гурток фокусників, батут, гамаки, активні види спорту (футбол, волейбол), настільний теніс, вечірнє шоу та дискотека!
Радує дітей і керівників система харчування – шведська лінія! Є вибір на будь-який смак і колір! 😉 І це далеко ще не всі плюси! Краще один раз приїхати і побачити, ніж сто разів почути !!! 😉 Студія Серебрянських, г. Киев
Моє саме не забувається лето !!!?
Мені тут дуже сподобалося, найкращий табір “ВМЕСТЕ”?
Хочу подякувати директора він найкращий шеф аніматора
аніматорів, фотографів, психолога, кухарів, всіх всіх хто був тут, всіх вас я дуже люблю ви найкращі люди, ви стали мені як рідні, я ніколи не забуду цей табір, спасибо огромное за ці два тижні!
Буду сумувати ? Олена Федорчік

10 11 12 13

1 1-SC_4CnmtY 2 3 4 5 6 7 8 9