Фестивалі липня, серпня. Пiдсумки!

У липні в нашому таборі пройшло ще 2 фестивалю, які зібрали більше 500 хлопців Кришталева троянда і Зірки 21 століття а в серпні фестиваль СВІТ ЗІРОК. Як завжди трохи фото, відео та відгуків хлопців! Більше інформації дивіться в наших групах і на каналі Ютубі

Дуже важко висловити словами те, що відчуваєш, коли твої діти плачуть! Коли дитину образили, ми дорослі можемо заступіться. Но коли дитина плаче тому, що не хоче повертатися до рідних людей, а хоче повернутися в казку під назвою “ТАБІР” ВМЕСТЕ”, моє серце розривається на частини. Я плачу разом з ними! Спасибі команді табору “Разом”: Прекрасному Олександре Михайловичу, Оле Ермократьевой, адміністратору Ганні, позітвно = спортивному Сергію, всевидюче Олегу, дивно спокійного Олексію, божественної Наталії Юріївні, завзятому = талановитому Кирилу, чарівному Валері, психолога Олексія Карпову , Шеф-кухарю Оле, головному мафіозі Сергію і ВСЕМ_ВСЕМ_ВСЕМ !!!

Чи не висловити словами подяку,
Чи не висловити і навіть не проспівати.
Як важливо, коли в житті поруч з нами,
Є той, хто може теплотою зігріти.

Сказати «спасибі» буде просто мало,
За все, що отримали ми від вас.
Хочемо, щоб з вами сонечко згорали,
Обдаровуючи мільйони разів.

Хочемо, щоб блага життя, що на світлі
Придумав самотня людина,
З великою вдячністю відповідної
Прийшли б до вас на самий довгий вік.

Тетяна бацька, Верхньодніпровськ

000

Буквально два дні тому я булу ще в таборі, а Вже зараз тут, в Україні сумую за самим чудовим табором “Разом”. Дякую за ЦІ Нереальні емоції, за найкращих аніматорів в мире. Наймілішій (як я его називається) “Чарівник” Валєрчік ??? ✨? Валентін- его вокал, гра на гітарі та окулеле заворожує ??? Кіріл- оооо ЦІ мастеркласі з хіп-хопуСергій-один з самих крутих мафіозі ???? наш улюблений спортивний аніматор Сергій ??? Наталія Юрівна-просто богиня табору “Разом” ???? самий чудовий психолог Олексій-були дуже круті трененгі. Дякую за таку велику підтрімку, за ті что дали мені повіріті в собі, в ті что я хоч чогось Кошта. Даже НЕ хоч Щось, а много чего. Дякую что повірілі в мене. Ваша підтримка нереально много коштує. ДЯКУЮ за поради та підказки. Валєрчік, дякую тобі за ту підтрімку якові давав ти! Ти особливий. Кирил, ти просто нереальний, дякую за твої поради та за ті что вмовів мене віступіті ще й на другий день фестивалю! Сергій-спортсмен-Взагалі вдячна за твої побажання мені, та давши зрозуміті много промов. А світанок БУВ найкрутішім в моєму жітті! Наталія Юрівна-знайте, це були Мої перші, но точно не останні зйомки! Ві дали мені повіріті в ті что я маю талант до АКТОРСЬКОЇ майстерності! Нереально крута підтримка (вибачте что повторити, но це так). Народ, я полюбила вас як рідних ??? Мій коханий “Пролісок” – сумую за вами манюні мої. Довго я буду згадуваті цею тиждень !!! Дуже Довго! Люблю вас всех, сподіваюсь на Наступний рік знову Побачимось!

Літо 2016 року ми будемо пам’ятати всегда. Даже если захочемо – НЕ забудемо. Тому що все, что ми побачим и відчулі – Не забувається!
Звичайно дуже важка були хвилини прощання зі своими ріднімі, а ще важчою Було трівала поїздка автобусом, Аджея шлях до Болгарії НЕ Близько. Хореографічний колектив «задирки» в ліпні цього року прийнять участь у міжнародному фестивалі «Кришталева троянда» Який проходив в болгарський городе Кітен, в дитячому телевізійному Творче таборі «ВМЕСТЕ».
У фестивалі прийомів доля колективи НЕ лишь з України а такоже Із Болгарії та Ізраілю. Гала концерт фестивалю проходив на центральній сцені м. Приморськ. Незабутні спогади залишились костюмованій парад, в якому ми прийнять участь. Для нас даже перекрили центральну вулицю міста. І всі мешканці и Гості Приморська Вийшла нас прівітаті.
Табір «ВМЕСТЕ» подарували много чудовим и Яскраве вражень для вихованців нашого колективу. На Довгого у Нашій пам’яті Залишайся простору, з неймовірною кількістю зелених насаджень територія закладу, басейн, чистий пляж, теплі, лагідні Хвилі Чорного моря. Чи не можемо не Висловіть слів вдячності веселим, добрим аніматорам за їх підтрімку, за ті что не давали сумуваті, Розважайся нас шкірного дня и стали для нас справжнімі друзями. Ми даже сплакнули в день від’їзду. Такоже ми дуже вдячні Кухар табору за фантастично смачні страви, Якими смороду нас годувать.
До дому ми привезли з далекої Болгарії гарну засмагу, відмінний настрій, сувеніри для рідних и друзів, а самє головне – ІІІ місце, что зайнять наш хореографічний колектив «задирки» на міжнародному фестивалі «Кришталева троянда».
Всі учасники поїздкі вдячні адміністрації табору за гарно організованій творчий конкурс и дозвілля учасников «Крішталевої троянди»

004

Дорогий табір “ВМЕСТЕ”?
Хочу подякувати веселим, щирим, самим Найкращий аніматорам? Ви завжди були поруч з нами, веселили, заохочували до гри?
Наш відпочинок трівав тиждень, но цею тиждень пройшов Насіч, весело? З морем емоцій ???
І все це Завдяк вам: Маша? Кирил? Сережа? Валєєєєєєра ??
Все Було дуууууже весело, круто, та Незабутня
Такоже хочу подякувати для поварів, Які весь цею тиждень годувать нас дууууже смачно ?????????????????????
Дуже сумую за вами всіма?
І надіюсь, что коли небудь ми знову зустрінемось ?????????
Це Було моє Найкраще яскраве фестивальних лііітооо ????????
ДЯКУЮ !! ???????????

Табір “ВМЕСТЕ” – це справді моє найяскравіше фестивальне літо! Так не хотілося розлучатися з усіма, хто був поруч протягом цієї хоч і короткої, але оочень крутий танцювальної зміни: аніматорами, персоналом і новими друзями. Ми обов’язково ще повернемося до Вас в наступному році. Чекайте нас! Завжди і всюди Ваша, весела “Веселка”, м.Запоріжжя !?

А можна нам виїхати всім на море.
Де сонце, чиста вода.
Туди, де ти не зустрінеш горя
Де можна бути щасливим без праці!
Ти скажеш немає такого місця!
А я отвечу- Табір ВМЕСТЕ!
Цілий місяць я провів в чудовому курортному містечку Кітен, в Болгарії. З одного боку місяць це досить мало. Але я за цей місяць отримав просто Море нових відчуттів і емоцій!. І найголовніше за цей місяць я познайомився з дійсно талановитими дітьми з різних колективів. І кожен з них мене чогось навчив! Хочу сказати спасибі всім колективам які приїжджали до нас.?
Велике спасибі 6 загону в якому я був перші 2 тижні!
Вііікааа! Саняяяя! Катя! Діана! Лера! Діана! Артур! Машка! Валентине! і інші (я вас всіх не перелічу?) Ви Найяскравіші і веселі хлопці, я вас точно не забуду! Віка “Іскра, буря і чтоооо?”?
І звичайно ж спасибі Самому веселому загону номер; 16, 17, 19, і як там нас ще не обзивали? Загін Аниматоров!
-Бодя (Чуча- чача) ,? Качок!
-Настя (людина посмішка) ,?
-Сережа спортивний аніматор (людина- паркур)
-Златокудрий наш Кирило (хіп хоп), (острівної народ)
-Сережа yellow (невсепоймут) (ігротека)
– Машка ((танець хмар) і # Валерапокажіфокус))
– Валик – душа компанії (гітарист і вокаліст)?
– Олексій Петрович (психолог і екскурсовод :)?
– І звичайно ж Наталія Юріївна – Шеф анімації! (А так само ведуча, актрисса, журналіст і … “Лавреноооов” ??)
Спасибі мега крутим Операторам які відзняли і змонтували ну дуже багато матеріалу!
Спасибі Мілі Родичева за поради 🙂
І Дякую Директору табору Олександру Михайловичу! Який не тільки добре керує табором, а й знаходить чужі паспорти о 2 годині ночі! ???
Дякую вам за всі ці дні проведені з вами! Завдяки вам я отримав багато життєвого і професійного досвіду! А найголовніше багато щасливих моментів! Чого тільки варта то як ми зустрічали світанок! А коли мені хтось каже спасибі я стримуюся щоб кілька разів не сказати будь ласка 🙂 (мініатюра “спасібо- ласка”)
Іду ввечері сьогодні додому, бачу, Рибний магазин – Нептун. І судорожно починаю думати “де мій кокос?” і потім весь вечір згадував наших Нептунів 🙂
Ці теплі спогади про це літо будуть зігрівати мене взимку! ❄

Я повернулася з табору Вместе. Когда я їхала, я дуже плакала, адже я так зріднилася з усіма аніматорами, з отрядамі.Я дуже звикла до табору, і мені дуже хотілося там залишитися хоча б на неделю.Етот табір подарував мені море емоцій і вражень .У таборі Разом я зрозуміла як важлива дружба, як важливо бути завжди поруч з людиною, яка тобі дорог.Я познайомилася з чудовими хлопцями з Фантазії Нью. Я подружилася з Ніколь і Цилею з майстер шефа.Хочу сказати величезне спасибі директору цього чудового табору, за те що він створив його .Такий же х очу подякувати всім всіх аніматорів за те що вони такі класні, за те що вони нас веселили протягом цієї неделі.Я шалено полюбила цей табір, і в наступному році, влітку я сподіваюся що обов’язково приїду!

Дарина Хомутова