У таборі “ВМЕСТЕ” завершилися ще 2 фести!

Ще 2 яскравих фестивалю пройшли в таборі “ВМЕСТЕ” це “Зоряне літо” і “Sunny smile”. Наймасовіший заїзд літа 2016 був різножанровому і дуже яскравим. Не тільки танцюристи і вокалісти приїхали до нас в табір, а й маленькі віртуози, які дивували глядачів і журі класичним вокалом, грою на гітарі, скрипці, фортепіано.
Як завжди трохи відгуків, фото і відео з минулих фестивалів, всі подробиці в наших соціальних групах.
Дорогі організатори, аніматори, кухарі, медичні працівники табору “Разом” Хочемо подякувати ВСІХ за теплий прийом, увагу, турботу, незабутню атмосферу -яка панує в таборі. Все просто на вищому рівні !!!! Деякі дітки з нашого колективу “Сюрприз” м Тульчина Вінницької області маленькі і в табір поїхали вперше, але завдяки Вам вони не скучалі.Большое спасибі за фотографії і відеоролики – батьки завжди могли побачити радісні і блискучі очі дитини. Хочемо висловити подяку за організацію конкурсу фестивалю “Sunny smile”. Дітки везуть до нас дуже високі нагороди.
Ви вмієте дарувати дітям щастя, радість, незабутні моменти. ВЕЛИЧЕЗНЕ людське ВАМ СПАСИБІ !!!!
Батьки колективу “Сюрприз”.

Хочу сказати велике спасибі табору ВМЕСТЕ і всім його працівникам за таку теплу атмосферу. Я як президент табору дуже Вам всім вдячна ВЕЛИКЕ спасибі нашим дорогим аніматорам, які не давали нам нудьгувати ВИ КРАЩІ Я просто щаслива, що потрапила саме сюди Тут все одна велика сім’я? Я всіх вас дуже полюбила?
Так важко розлучатися, адже за цей тиждень я дуже звикла до цього чудового місця !!!
Табір ВМЕСТЕ” назавжди в моєму
Я сподіваюся, що повернуся до Вас?
З ЛЮБОВ’Ю ВЕСЕЛКА?

Приголомшливі, назабиваемие враження подарував нам Кітен ??! Сонячна країна троянд – Болгарія, море ??, сонце, повітря, прекрасний клімат – це казка, яка залишиться в наших серцях назавжди! ? Чудові повора, була дуже смачна їжа ????? Аніматори – просто бомба, такі класні, веселі конкурси проводили, танці, танці до упаду)) хороші відношення до дітей? І взагалі, все, хто там працюють дуже хороші люди? Дітям там ніколи не буває нудно тому, що ми в таборі “ВМЕСТЕ”, вічно все зайняті чимось, в таборі ми знаходимо багато друзів різних національностей ?? тут дуже комфортно, як удома, оточують ласкою і турботою, вчать чогось нового і цікавого.? А найголовніше – це те, що все це ми робимо разом … ?? Хочу сказати всім-всім велике спасибі: Богдану, Кирилу, Сергію, Сергію, Олегу, Насті, Олексію і всім, хто там працює, за це чудове літо ?, я його буду пам’ятати завжди! Ви нам подарували море емоцій, я вас всіх полюбила. Хоч ми з вами були всього лише тиждень, ви стали мені як сім’я ?, я дуже сумую за вами, так не вистачає вас всіх, не забувайте нас? І ми обезательно повернемося?

 

14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25