Улюбленець дітей Віталька приїде до нас в липні

«Віталька». Герой – хлопець з більш ніж спантеличує зовнішністю і мімікою, на якого без гучного реготу просто не можна намилуватися. Отже, юнак на ім’я Віталька, який живе зі своєю настирливою матусею, протягом усіх численних серій картини намагається заволодіти увагою який-небудь особи протилежної статі. І робить все це наш герой з таким винятковим ідіотизмом, що змушує глядачів тихенько посміхатися за його спиною. Хлопці напевно зможуть побачити і власні риси характеру в образі невдахи головного героя, на ім’я Віталька.

Віталька відтепер не тільки герой популярного серіалу на каналі ТЕТ, а й співак, адже зовсім недавно вийшов його новий диск в який увійшли 13 нових пісень.
Гарік Бірча не тільки комедійний артист, але і дуже глибокий і цікава людина. Вірш «Моя Україна» українською мовою, яке він написав за лічені дні набрало понад 300 000 переглядів в інтернеті.

Нові хіти, цікаві розповіді від нашого гостя, а так же живе спілкування з актором – чекає хлопців в таборі «ВМЕСТЕ» в липні на «Зоряною зміні».