Майстер ШЕФ з 31.07 Зустрічайте!

Значення повноцінного харчування для дітей важко переоцінити. Фахівці в області харчування стверджують, що хлопці, які отримують повноцінний раціон, набагато краще переносять фізичні навантаження, краще вчаться і рідко страждають від зайвої ваги. Ті ж, хто нехтує регулярним і повноцінним харчуванням, повільніше справляються з найпростішими завданнями, швидше втомлюються, часто хворіють. ЦЬОГО СЕЗОНУ в таборі «ВМЕСТЕ» ми приділимо особливу увагу раціону і ХАРЧУВАННЯ хлопців.

4-х разове харчування ми організуємо по системі «Шведська лінія», а готувати для Вас будуть 3 кухарі з України, під проводом ШЕФ – ПОВАРА, учасника шоу «Пекельна кухня». Зовсім скоро на нашому сайті ми розмістимо тижневе меню, яке сподіваємося прийде до смаку юним відпочивальникам. У нашому таборі, в цьому сезоні хлопців чекають курси ЮНИХ кулінарії, для тих, хто хоче навчитися добре готувати. Нашими гостями в липні і серпні стануть фіналісти шоу «МАЙСТЕР ШЕФ ДІТИ»,

У серпні – ЦЕЛУЮ ТИЖДЕНЬ НЕЙМОВІРНІ МАЙСТЕР – КЛАСИ і презентація КНИГИ про ПРАВИЛЬНОМУ ХАРЧУВАННЯ для ДІТЕЙ від ПЕРЕМОЖЦЯ ПРОЕКТУ «МАЙСТЕР ШЕФ 5″ ЄВГЕНІЯ КЛОПОТЕНКО!

Уривок з інтерв’ю Євгена «Комсомольской правде»: «Змінивши харчування в школі, я зміню сприйняття їжі наступними поколіннями. У світі набагато більше можливостей! І якщо відкрити людям ця завіса, то через 10 років ми будемо харчуватися різноманітно і смачно, смачно, смачно! Я сподіваюся, що завдяки моїм проектом, ми скоро почнемо вибирати салат зі свіжих овочів замість котлети.

Євген каже, що план реалізації проекту по зміні харчування в школах вже готовий. Він збирає для своєї амбітної мети професійну команду »