Даніела Козлович

Ось і закінчилися ці прекрасні 14 днів; ця маленька, але така насичене життя. Дуже сумно їхати з табору, прощатися з улюбленим загоном, і тільки думка про те, що ми все повернемося сюди рівно через рік зігріває мою душу.
Табір «ВМЕСТЕ»-краще, що траплялося зі мною за останній рік. Тільки цей табір надав мені можливість розкривати свої приховані таланти, знаходити нові можливості і знаходити віру в себе. Я хочу сказати спасибі всім хлопцям, які голосували за мене на виборах президента табору, адже якби не ви, я б так і не відкрила свої лідерські якості і не повірила б в свої сили.
Окреме спасибі хочу сказати директору табору, Олександру Михайловичу, за те, що ви робили і робите для нас. Наталі Юріївні я вдячна по-своєму, так як якщо б ви не помітили мене в тому році, я б зараз не була студійці і не мріяла б стати журналістом. Спасибі, що ви допомогли мені знайти себе. Також хочу подякувати старшого вожатого, Нік Ніка, за лекції, які дійсно допоможуть знайти свою життєву доріжку. Не можу залишити без уваги аніматорів Дімку і Наташку за вічно прекрасний настрій в будь-який час доби. І куди ж без найактивнішого людини табору-фізрука Сережки, завдяки якому ми завжди були у відмінній фізичній формі.
Ну а 5 загін став мені не просто другою сім’єю, а частинкою мого серця. Не уявляю свого загону без найулюбленішою виховательки Вікі і самого кращого вожатого Андрія.
Якщо ви хочете провести незабутні 14 днів в своїй
життя, то табір «ВМЕСТЕ» саме те, що ви іщете❤
P.S. Буду повертатися в цей табір знову і знову, поки не стану вожатою