Ліза Гаряча

Як непомітно пролетіли 2 тижні щастя … В одну мить промчали повз всі переживання, емоції, відкриття …
Приїхавши в табір «ВМЕСТЕ», я опинилася ніби в казці. Всі люди, які були поруч зі мною, стали мені рідними, я не забуду нікого, хто подарував мені чудовий шматочок цього літа!
Тільки коли повертаєшся додому можна відчути те тепло, яке оточувало нас ці 14 днів, ще сильніше і яскравіше; у нас ніби була своя крихітна життя далеко від дому, як окремий світ, окрема всесвіт, де все завжди разом.
Я хочу сказати величезне спасибі тим людям, які дарували нам свою турботу, доброту!
Наші прекрасні Андрій і Віка, спасибі за те, що ви замінили нам батьків, що ми ніколи не відчували самотність і нудьгу, за те, що ми завжди могли звернутися до вас за допомогою і підтримкою!
Дорогий і улюблений Олександр Михайлович, спасибі за те, що ви даруєте дітям щастя в цьому чудовому таборі, що кожен може знайти тут своє Я, що можна провести з Вами найкраще літо в житті!
Нік Нік, Ваші лекції божественні! Напевно, я ніколи ще не зустрічала такого мудрого людини! Ви навчили мене цінувати кожну секунду, завдяки Вам я зрозуміла, як я хочу побудувати своє життя, що потрібно прагнути до мети і завжди вірити в свої сили!
Улюблена Наталія Юріївна! Я щиро вдячна Вам за те, що Ви допомогли мені відкрити в собі щось нове, відчути себе особливою. Думаю, якби не Ви, я б так і сиділа на лавочці мовчки і просто спостерігала за тим, що відбувається. Спасибі Вам величезне за те, що я знайшла віру в себе, стала більш відкритою і емоційної!
Не можу позбавити хороших слів найкращих на світі аніматорів Дімку і Наташку! Хлоп’ята, ви настільки круті, що не передати словами! Думаю, без ваших ігор і розваг я не змогла б насолодитися атмосферою табору «ВМЕСТЕ» сповна.
5-й загін, зайчика мої, я вас всіх дуже люблю! Ви стали мені сім’єю і частинкою серця! Я сподіваюся, що всі ми ще обов’язково зустрінемося в кращому на світлі таборі, таборі «ВМЕСТЕ»!
Я була в багатьох таборах і можу сказати чесно, що табір «ВМЕСТЕ» – найяскравіший, веселий, запальний і самий самий самий найкращий! Тут зібралися кращі люди, щоб кожен відчув себе в одній згуртованої і дружної сім’ї, де всі один одного люблять, ніколи не залишать у біді, допоможуть і підтримають, адже ми всі ВМЕСТЕ!!!!!!!! ❤❤❤❤❤❤